به گزارش اکونا پرس،

 گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در حاشیه تمرین امروز (سه‌شنبه) سرخپوشان اظهار داشت: بازیکنان خود را برای دیدار حساس روز جمعه مقابل شاهین شهرداری بوشهر آماده می کنند.

او در ادامه افزود: آمار گلزنی پرسپولیس به عنوان یکی از تیم های بزرگ اصلا خوب نیست و به انتقاداتی که از ما می شود احترام می گذارم، باید به تمرینات خودمان ادامه دهیم.

کالدرون درباره جذب آریا برزگر خاطرنشان کرد: این بازیکن ۱۷ ساله است و حتما باشگاه شناخت خوبی از او داشته که اقدام به جذبش کرده است. ما او را مانند دیگر نفرات جوان تیم در تمرین ارزیابی خواهیم کرد و در مورد بازی کردنش تصمیم می‌گیریم.

سرمربی پرسپولیس درخصوص بخشش محرومیت شجاع خلیل‌زاده در فاصله ۶ ساعت مانده به بازی تیمش مقابل پیکان گفت: در فوتبال حرفه‌ای هیچ وقت ۶ ساعت قبل از بازی در مورد محرومیت و بخشش یک بازیکن تصمیم نمی‌گیرند. از این موضوع اطلاع نداشتیم که بخواهیم شجاع را بازی بدهیم، اما حتما استقلال از بخشش مدافع تیمش خبر داشت که او را بازی داد.

وی ادامه داد: شجاع روز قبل از بازی تمرین سنگینی انجام داده بود و حتی روز قبل از بازی در هتل تمرین کرد. کارمان حرفه‌ای است و یک مربی حرفه‌ای هیچ وقت بازیکنی را که روز قبل تمرین سنگین انجام داده و روز بازی تمرین کرده را حتی روی نیمکت نمی‌گذارد. ۱۶ روز طول کشید تا در این مورد تصمیم بگیرند در حالی که این کارشان اصلا حرفه‌ای نبود و در کار حرفه‌ای باید همه چیز با برنامه‌ریزی صورت بگیرد.

کالدرون در مورد انتقاداتی که به جونیور وارد می‌شود، اظهار کرد: در فوتبال حرفه‌ای مبلغی که ما به جونیور می‌دهیم، خیلی زیاد نیست و نمی‌توان با این مبلغ انتظار داشت بازیکنی را جذب کرد که بتواند کار‌های بزرگ در زمین انجام دهد.

چاره دیگری نداشتیم که بازیکن جوانی را بیاوریم و برای آینده سرمایه‌گذاری کنیم.

من ۹ گزینه به باشگاه معرفی کردم و آن‌ها گزینه نهم را جذب کردند. نمی‌دانم پول باشگاه کافی نبود یا اینکه مذاکراتشان خوب پیش نرفت؟! در بازی با پیکان هم، چون محروم و مصدوم زیاد داشتیم تصمیم به استفاده از جونیور گرفتیم و دیدید که در بین ۲ نیمه او را تعویض کردیم.