به گزارش اکونا پرس،

به نقل از سایت رسمی باشگاه  پرسپولیس ، سرخپوشان تمرین امروز (سه‌شنبه) خود را از ساعت ۱۱ در ورزشگاه شهید کاظمی و در هوایی بارانی آغاز کردند.

در ابتدای این تمرین، تعدادی از ورزشکاران و مدال‌آوران معلول شهریار به مناسبت روز جهانی معلولین به عنوان مهمان در ورزشگاه حضور پیدا کردند. اعضای تیم هم در جمع آنها حاضر شدند و به یادگار عکس گرفتند.

تعدادی از اعضای این جمع، لحظاتی هم با قدیمی‌تر‌ها از جمله کریم باقری به گفت‌وگو پرداختند و با شروع تمرین، افشین پیروانی مدیر تیم برای دقایقی بیشتر کنار آنها ماند. وررزشکاران و مدال‌آوران معلول حدود ۲۰ دقیقه پس از شروع تمرین، ورزشگاه را ترک کردند.

تمرین امروز پرسپولیس هم از ساعت ۱۱ و در هوایی بارانی با دویدن دور زمین آغاز شد. بازیکنان سپس به پاسکاری‌های ترکیبی و پس از آن پاس‌های بلند برای تعویض منطقه بازی پرداختند. این در حالی بود که در غیاب علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان‌ها هم تمرینات اختصاصی خود را انجام می‌دادند. دروازه‌بان شماره یک آسیا هم آنچنان که پیش از این اعلام شد، بامداد فردا به تهران می‌رسد.

بازیکنان در ادامه تمرین به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه به گلزنی با شوت از راه دور پرداختند و گروه دیگر باید با کار‌های ترکیبی، از کناره‌ها و عمق، خود را برای گلزنی به دروازه می‌رساندند.

پایان بخش تمرین امروز، فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین بود. تمرین سرخپوشان پس از ۸۰ دقیقه به پایان رسید.