به گزارش اکونا پرس،

 استراماچونی درباره اینکه مدیران استقلال قرار است در ترکیه با وی جلسه برگزار کند یا خیر گفت: من این موضوع را تایید نمی‌کنم و نمی‌دانم چرا چنین موضوعی را مطرح کردند.

او ادامه داد: موضوع کاملا مشخص است و باشگاه می‌داند که من چه چیز می‌خواهم. ما سه مرتبه به باشگاه در طول ۴ ماه تذکر دادیم. شیوه‌ای که باشگاه انجام می‌دهد از طرف من مورد قبول نیست.

استراماچونی بیان کرد: چیزی که آن‌ها باید به من و همه نشان دهند این است که باید ثابت کنند می‌توانند پول من و دستیارانم را طبق قوانین فیفا پرداخت کنند.

او افزود: همین الان شدیدا تایید می‌کنم من هیچ درخواست و یا پیشنهادی از جایی ندارم و آرزوی قلبی ام این است سرمربی استقلال شوم. هیچ وقت هیچ چیزی بیش‌تر از قراردادم نخواسته ام.

او افزود: از اول می‌خواستم که پولم را شفاف و به وضوح از باشگاه دریافت کنم. بعد از بازی با شهر خودرو هیچ گزینه و راه حل دیگری نداشتم. پس از بازی شهر خودرو طبق چیزی که مقرر شده بود آن‌ها به وعده‌های خود عمل نکردند و این تنها راه حل من بود.

سرمربی مستعفی استقلال بیان کرد: نمی خواهم بگویم مقصر و خطا کار چه کسی است، چون این وظیفه من نیست. ما ۴ ماه است که در این مورد با باشگاه صحبت می‌کردیم و آن‌ها مدام می‌گفتند قرار است مشکل به زودی حل شود.

او افزود: من هیچ قرار ملاقاتی با فردی ندارم و اول آن‌ها باید نشان دهند که می‌توانند به تعهدات خود عمل کنند یا خیر و پس از آن من با اولین پرواز به ایران بر می‌گردم.

استراماچونی درباره اینکه آیا از حضور استقلال در پلی اف ناراحت شده یا خیر بیان کرد: باید بگویم هیچ مسئله‌ای نیست و من فقط مشکالی داشتم.

او درباره بلوکه شدن حسابش گفت: بله این یکی از دلایلی است که مشکلات من شروع شد. ما حتی امکان داشتیم حساب جدید باز کنیم، اما این مشکل باقی ماند.

استراماچونی ادامه داد: ضرب الاجل ما ۶ دسامبر بود و وقتی آن مهلت گذشت، ما صبح منتظر پاسخ قانونی باشگاه بودیم که به ما بدهند. باشکاه بار‌ها و بار‌ها به وکیل من گفت همه چیز حل شده است و مشکلی نیست، اما همه این موارد منفی بود. وکیل من گفت از این لحظه نباید در تمرینات حاضر شوم و رفتار باشگاه طوری بود که نمی‌خواهم درباره اش حرف بزنم، چون می‌خواستم دوباره برگردم. می‌خواستم همیشه مثبت باشم و اظهار نظری کنم.

او افزود: دقایقی پیش با وریا غفوری حرف زدم و به او تمام دستورات تمرینات را دادم تا چگونه تمرین کنند. به خاطر اینکه تمام تلاشم این است تا پاسخ مثبت از وکیلم دریافت کنم و با اولین پرواز به تهران برگردم.