به گزارش اکونا پرس،

 باشگاه تراکتور که چندی پیش تصمیم گرفت به همکاری خود با ساکت الهامی در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر ادامه دهد در حال حاضر برنامه‌های زیادی برای ورود به پنجره نقل و انتقالات زمستانی دارد و قصد دارد با جذب چند بازیکن، نقاط ضعفش را برطرف کرده و با قدرت بیشتری وارد نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر شود.

تراکتوری‌ها در چند پست نیاز به بازیکن دارند که دفاع میانی، دفاع راست و مهاجم در اولویت‌ هستند و به همین منظور بازیکنانی را مد نظر قرار داده و به نتایج مثبی هم رسیده‌اند.

برای دفاع راست تراکتوری‌ها دانیال اسماعیلی‌فر را مد نظر داشتند که ذوب آهن تا این لحظه با دادن رضایت‌نامه او موافقت نکرده و مشخص نیست بتوانند او را جذب کنند و برای همین به سراغ سایر گزینه‌ها رفتند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که تراکتور مذاکرات مثبتی با فرشاد محمدی‌مهر، مدافع شهر خودرو دارد و به احتمال زیاد این بازیکن جذب سرخپوشان تبریزی خواهد شد. وی چندی پیش قراردادش را با تیم مشهدی فسخ کرد و از جمع شاگردان گل‌محمدی جدا شد تا مشخص شود در نیم فصل دوم در تیم دیگری که احتمالاً تراکتور است توپ خواهد زد.

تراکتوری‌ها در دفاع میانی هم چند گزینه دارند که مشغول مذاکره با آنها هستند و در این میان یک اتفاق محتمل تعویض محمدرضا اخباری با یکی از مدافعان ذوب آهن است. باشگاه اصفهانی قصد دارد گلر ذخیره تراکتور را به خدمت بگیرد و سرخپوشان پیشنهاد تعویض او را مطرح کرده‌اند. گزینه مورد نظر به احتمال زیاد هادی محمدی خواهد بود.

در خط حمله هم تراکتوری‌ها نیاز به جذب بازیکن و پر کردن جای خالی فورچونه را دارند. فورچونه که عملکرد قابل قبولی در تیم تبریزی نداشت چندی پیش جدا شده و حالا به دنبال جذب جانشین او هستند. چند گزینه داخلی و خارجی مد نظر تراکتور هستند ولی احتمالا بازیکنان خارجی جذب خواهند شد. تراکتوری‌ها برای به خدمت گرفتن عیسی آل‌کثیر و شهریار مغانلو به صنعت نفت و پیکان نامه زدند ولی با جدایی آنها موافقت نشد.

باشگاه تراکتور دو بازیکن خارجی مد نظر دارد. یکی از آنها علی عباس عراقی است و دیگری هم یوما سوزوکی مهاجم ژاپنی سنت ترویدن بلژیک است.

به احتمال زیاد طی روزهای آتی بازیکنانی از این جمع جذب تراکتور خواهند شد تا این تیم هرچه زودتر برنامه اردوی زمستانی و تمرینات با حضور نفرات جدید را پیگیری کند.

منبع: ایلنا