به گزارش اکونا پرس،

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص، رییس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال، کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان از هیچ تلاشی دریغ نکردند تا این تیم در بهترین شرایط تمرینات و مسابقات تدارکاتی خود را پشت سر بگذارد و در تایلند حضور یابد.

وی در ادامه بیان کرد: فضای مثبتی در تیم امید حاکم است که می تواند به موفقیت این تیم کمک کند. کار بسیار سختی در پیش داریم چرا که حریفان و رقیبان قدرتمند هستند اما مسئله مهم این است که وظایف خودمان را به خوبی انجام بدهیم. من فضای مثبتی در تیم امید می بینم و با توجه به همه جوانب فکر می کنم باید از این تیم به شکل کامل حمایت شود و به طور کلی به تیم امید خوش بین هستم.

محصص در ادامه افزود: کادر پزشکی، کادر فنی و روانشناس ورزشی هم اکنون با تلاش شبانه روزی در کنار تیم ملی امید هستند تا این تیم به اوج آمادگی خود برای رقابتهای سخت پیش رو برسد. تیم ملی فوتبال امید ایران با توجه به اینکه در گروه سخت قرار دارد ، کار دشواری را پیش روی خود داشته و مجموعه فدراسیون فوتبال و مسئولین در کنار کادر فنی و بازیکنان متحد شده اند تا بهترین نتایج کسب شود. امیدوار هستیم که پس از سالیان سال به هدفمان که حضور در المپیک است، برسیم. تیم امید بدون شک از هیچ تلاشی برای رسیدن به هدفش دریغ نمی کند.

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال در پایان گفت: با دعوت کنفدراسیون فوتبال آسیا از فردا در تایلند حضور خواهم داشت تا به عنوان مسئول فنی گروه D این بازیها، عملکرد تیم های حاضر در این گروه را زیر نظر داشته باشم.