به گزارش اکونا پرس،

سهیل مهدی با اشاره به درخواست دو باشگاه استقلال و فولاد در مورد لغو دیدار هفته هفدهم اظهار داشت: نامه این دو باشگاه به سازمان لیگ رسیده و باید مورد بررسی قرار بگیرد. من نمی‌توانم در مورد احتمالات و شایعات صحبت کنم، اما از نگاه ما، امکان لغو بازی اصلا وجود ندارد.

وی افزود: شرایط تقویم لیگ در نیم فصل دوم به گونه‌ای است که مجبوریم بازی‌ها را به صورت فشرده برگزار کنیم. چاره دیگری وجود ندارد. حتی ما برای پایان دادن به بازی‌های لیگ در این فصل هم تردید داریم و شاید نتوانیم این فصل را به اتمام برسانیم. جدا از رقابت‌های لیگ برتر، ما جام حذفی، لیگ قهرمانان آسیا، مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، اردوی تیم‌های ملی و... را در پیش داریم و اسیر این فشردگی هستیم.

مهدی در پاسخ به این سوال که چرا مدعیان اصلی قهرمانی در روز‌های تعطیل برنامه بازی ندارند، این طور پاسخ داد: همان طور که گفتم ما با بحث فشردگی تقویم مواجه هستیم. این شرایط، دست‌مان را بسته وگرنه خودمان به دنبال آن بودیم که دیدار‌ها را در روز‌های تعطیل برگزار کنیم. جدول مسابقات بین‌المللی در کنار بازی‌های باقی‌مانده از لیگ و جام حذفی این امکان را به ما نداد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در نهایت گفت: فقط امیدوارم بتوانیم با تعامل با باشگاه‌ها لیگ را در این فصل به پایان برسانیم. من هیچ تاریخی برای پایان لیگ اعلام نکرده‌ام و تنها برنامه ۵ هفته پیش‌رو اعلام شده است، ولی امیدواری ما، تمام کردن این فصل طبق برنامه بوده و همین روند را ادامه خواهیم داد.

منبع: میزان