به گزارش اکونا پرس،

کریم باقری در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شایعه کناره‌گیری‌اش از کادرفنی پرسپولیس اظهار داشت: من هیچ وقت صحبتی از استعفا نکردم و این حرف‌ها صحت ندارد. من حرفم این بود که باشگاه و کادرفنی جدید باید اختیار تام داشته باشند تا اعضای کادرفنی را انتخاب کنند و با هر کسی که راحت هستند همکاری داشته باشند. من مثل همیشه در خدمت پرسپولیس هستم و اگر من را خواستند به کارم ادامه می‌دهم و اگر هم نخواستند به جایگاه هوادار برمی‌گردم.

وی در مورد صحبتی که در رابطه با کالدرون و جدایی او داشت هم گفت: این را از روز گذشته چند نفر از من پرسیدند و فکر می‌کنم از صحبت‌هایم سو برداشت شده است. من اسمی از کسی نبردم و این را گفتم که تیم 3-4 سال پیاپی قهرمان شده بود و هجمه‌های زیادی علیه کادرفنی وجود داشت ولی از صحبت‌هایم جور دیگری برداشت شد.

مربی پرسپولیس در مورد اینکه در این تیم می‌ماند یا نه هم عنوان کرد: اجازه دهید سرمربی جدید توسط باشگاه رسماً معرفی شود و او دستیارانش را انتخاب کند. می‌گویند گل‌محمدی نهایی شده است و تبریک می‌گویم چرا که او به خانه خودش برگشته است. کار سختی دارد و خودش هم آدم سختکوشی است و می‌تواند موفقیت‌های زیادی به دست بیاورد. همانطور که گفتم اگر خواستند به کارم ادامه می‌دهم و نخواستند هم بدون هیچ مشکل و ناراحتی آرزوی موفقیت می‌کنم.

باقری در مورد اینکه خیلی‌ها او را گزینه مناسبی برای سرمربیگری پرسپولیس می‌دانند گفت: آنها لطف دارند ولی همانطور که قبلاً بارها گفتم هیچ علاقه‌ای به انجام این کار ندارم و فقط در همین جایگاهی که هستم اگر بخواهند کمک می‌کنم.