به گزارش اکونا پرس،

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره پیشنهاد هدایت تیم ملی به قلعه‌نویی بیان کرد: به طور دقیق در جریان این موضوع نیستم و قلعه‌نویی بیشتر و بهتر می‌داند. به هر حال  قلعه‌نویی با سپاهان قرارداد دارد و اگر بخواهد به تیم ملی برود، رضایت ما نیاز است. این را هم بگویم که تیم ملی برای ما اهمیت زیادی دارد و باید منفعت آن را هم در نظر بگیریم. در کل تا جایی که می‌دانم به ظاهر این موضوع تمام شده و فکر می‌کنم  قلعه‌نویی در سپاهان می‌ماند.

تابش درباره عملکرد این تیم در نقل و انتقالات اظهار کرد: ما در نقل و انتقالات نیم فصل مطابق خواسته و برنامه کادرفنی جلو رفتیم و به جز دانیال اسماعیلی‌فر که باشگاه ذوب‌آهن با انتقالش مخالفت کرد سایر گزینه‌ها را جذب کردیم و بازیکن آسیایی هم که مد نظرمان بود به توافق رسیدیم و در مجموع بر اساس نیاز‌های تیم خرید کردیم و فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشتیم. ضمن اینکه ما پیش از این هم تیم کاملی در اختیار داشتیم و نیازی به ریخت و پاش آن چنانی نداشتیم و مثل ابتدای فصل بازیکنان با کیفیت و با قیمت معقول خریدیم.

او درباره وضعیت مهدی ترکمان گفت: مهدی ترکمان از نظر ما بازیکن سپاهان است و مشکلی برای حضور در تیم ما ندارد. کمیته تعیین وضعیت قرار است به شرایط این بازیکن رسیدگی کند و در موردش تصمیم‌گیری کند و به زودی رأی او اعلام خواهد شد. ما مدارک و مستندات را ارائه دادیم و فسخ این بازیکن قانونی بوده است.

تابش درباره مهاجم آسیایی مد نظر باشگاه سپاهان بیان کرد: ما در این مدت با گزینه‌های مختلف مذاکره کردیم و در نهایت با مهاجم عمانی به توافق رسیدیم و قرار است مذاکرات نهایی با او انجام شود و اگر مشکل خاصی پیش نیاید قراردادش به امضا می‌رسد.

او درباره وضعیت حق رشد محبی و محکومیت این باشگاه به پرداخت این مبلغ به شاهین بوشهر اظهار کرد: مشکلی وجود ندارد و ما باید حق رشد محبی را بدهیم و این مبلغ را پرداخت خواهیم کرد و مسئله‌ای نیست که بخواهد دردسرساز شود. خود ما ۱۰-۱۵ پرونده حق رشد از باشگاه‌های دیگر طلبکاریم که پیگیر آن هستیم.

تابش در پایان گفت: نشستی که در کوالالامپور با مسئولان AFC داریم و تکلیف میزبانی نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا  مشخص خواهد شد و امید زیادی داریم که مشکل ایجاد شده با گفتگوی رو در رو برطرف شود.