به گزارش اکونا پرس،

مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار نفت مسجدسلیمان مقابل استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال، گفت: جا دارد صعود نمایندگان کشورمان یعنی استقلال و شهر خودرو را  به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا تبریک بگویم. امیدوارم این دو تیم در مرحله گروهی نیز موفق باشند.

وی در مورد تزریق 10 میلیارد تومان پول از سوی وزارت نفت به تیم‌های تحت پوشش این وزارتخانه گفت: 50 درصد پول تزریق شده و باشگاه به وعده‌اش عمل کرده است .جا دارد از مسئولان استانی تشکر کنم و در حال حاضر کادر فنی و بازیکنان دغدغه مالی ندارند. 50 درصد باقیمانده نیز قرار است در ماه‌های آینده پرداخت شود.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با اشاره به بازی تیمش مقابل استقلال، خاطرنشان کرد: بازی فردا سنگین و سخت خواهد بود. این شرایط برای استقلال بدتر است چرا که در هفت روز دو بازی سنگین انجام داده‌اند و خسته هستند. سعی می‌کنیم از خستگی استقلال بخصوص در نیمه دوم استفاده کنیم. می‌دانم بازی استقلال و نفت جذاب و با کیفیت خواهد بود چون هر دو تیم با برنامه هستند. زمین آزادی هموار است و به کیفیت بازی کمک خواهد کرد. امیدوارم در پایان بازی سخت و سنگین فردا ما برنده باشیم.

تارتار در پاسخ به این سوال که آیا از نقل و انتقالات تیمش در نیم فصل دوم رضایت دارد یا خیر؟ گفت: ما تیم خیلی متمولی نیستیم و به لحاظ جغرافیایی شرایط خوبی در کشور نداریم. سعی کردیم بازیکنانی جذب کنیم که انگیزه بالایی برای موفقیت داشته باشند. چند بازیکن جدید در همین زمینه جذب کردیم. چند بازیکن با کیفیت را نیز به خاطر مشکلات از دست دادیم. با وجود این مسائل آغاز خوبی در دور برگشت مسابقات داشتیم و مقابل نفت آبادان که تیم باکیفیتی است پیروز شدیم.

وی در مورد جدایی محمد طیبی و سوشا مکانی، تصریح کرد: بازی گذشته ما نشان داد که غیبت این دو بازیکن خیلی تأثیرگذار نبوده است اگر چه این دو به همراه سایر بازیکنانی که جدا شدند زحمت کشیدند. سعی کردیم از جایگزینان خوبی استفاده کنیم و در دیدار قبلی آنها بازی خوبی انجام دادند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا دیدار نفت با استقلال پیش از دربی به سود آنها خواهد بود یا خیر؟ گفت: فکر می‌کنم تا حدودی به ضرر ما خواهد بود چرا که بازیکنانی که فردا مقابل ما قرار می‌گیرند سعی می‌کنند بهترین کیفیت خود را به نمایش بگذارند تا در دربی حضور داشته باشند. با این حال ما تیم خوبی هستیم و نگرانی بابت این مسئله نداریم.