به گزارش اکونا پرس،

 احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه هواداران این تیم خواهان بازگشت استراماچونی هستند گفت: در حال حاضر فرهاد مجیدی سرمربی استقلال است و ما تا پایان لیگ بازی‌های بسیار حساس و مهمی داریم. من و اعضای هیئت مدیره از مجیدی حمایت می‌کنیم. تمام تلاش ما این است که با همین کادر فنی سهمیه آسیا کسب کنیم و در جام حذفی هم به دنبال قهرمانی هستیم.

او ادامه داد: حرفه‌ای نیست که بخواهیم سرمربی را تغییر دهیم و از استراماچونی حرف بزنیم. فردا یک بازی حساس داریم و با برد در این مسابقه می‌توانیم به رده دوم صعود کنیم.

سعادتمند درباره پرونده بویان گفت: متاسفانه بویان بازیکنی بود که برای استقلال کارایی نداشت و با وجود مصدومیت دوباره قراردادش تمدید شد. به هر حال علیرغم میل باطنی ۳۲۸ هزار دلار برای بویان تهیه کردیم و تا آخر هفته این مبلغ را به او پرداخت می‌کنیم، اما رقم سنگین دیگری هم وجود دارد که باید پرداخت کنیم. باید ۶۰۰ هزار دلار دیگر هم تا ۲۲ روز دیگر پرداخت کنیم. در تلاش هستیم تا با شفر در ایران یا دوبی مذاکره کنیم تا بخشی از مطالبات او را بپردازیم و باقی مانده طلب شفر را به صورت اقساط پرداخت کنیم.

مدیر عامل باشگاه استقلال درباره کرونایی‌های این تیم گفت: حدود ۱۵ بازیکن تیم ما به کرونا مبتلا شده اند که خوشبختانه تمامی آن‌ها بهبود پیدا کرده اند و در حال حاضر بازیکن کرونایی در تیم نداریم.