به گزارش اکونا پرس،

تیم فوتبال استقلال تهران پس از استعفای فرهاد مجیدی هنور سرمربی جدیدش را معرفی نکرده است و با وجود مذاکرات آنها با آندره آ استراماچونی تا به امروز این سرمربی ایتالیایی به تهران نیامده است.

استقلال در حالی هنوز تمرینات پیش فصل را آغاز نکرده است که باید در کمتر از یک هفته دیگر در بازگشت به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بدون سرمربی به قطر سفر کند. با این وجود مشخص شده است که باشگاه در نظر دارد برای چهار بازی دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا یک سرمربی موقت انتخاب می‌کند.

محمود فکری، سرمربی تیم نساجی مازندران که در اواسط فصل گذشته به این تیم ملحق شد و بدون شکست موفق شد سرخپوشان را تا رده هشتم جدول رده بندی پیش ببرد در حال حاضر محتمل‌ترین گزینه سرمربیگری موقت آبی پوشان تهرانی است.

فکری در گفتگو با ایلنا درخصوص شایعات پیرامون مربیگری در استقلال گفت: وقتی شرایط هواداران استقلال را می‌بینم برایم خیلی سخت است که شاهد خون دل خوردن آنها باشم. آنها نگران تیم‌شان هستند و این در حالی است که هنوز سرمربی تیم مشخص نیست و تمرینات هم آغاز نشده است. 

او ادامه داد: وقتی نیم فصل می‌دیدم که استقلال بدون سرمربی است برایم سخت و عذاب آور بود. به هر حال سال‌ها افتخار برتن کردن پیراهن این تیم را داشتم و در بازی‌های زیادی به پیروزی و شکست رسیدیم. 

سرمربی نساجی افزود: اگر قرار باشد در این چهار بازی کنار استقلال باشم تنها از روی عشق و علاقه خودم است چون کسی که این ریسک را انجام می‌دهد یا دیوانه است یا عاشق. باید بگویم که استقلال بازیکنان باکیفیت بزرگی دارد که مطمئنا هر سرمربی آرزو دارد با آنها همکاری کند.