به گزارش اکونا پرس،

احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص آخرین وضعیت سرمربیگری استقلال اظهار داشت: با پنج گزینه در حال مذاکره هستیم و تا پایان امشب سرمربی استقلال را تعیین خواهیم کرد.

وی ادامه داد: همه این گزینه‌ها از مربیان باتجربه فوتبال هستند و مطمئن باشید بهترین فرد را برای هدایت استقلال انتخاب خواهیم کرد.

مددی درباره آخرین شرایط الکس نوری تصریح کرد: الکس نوری پاسخ ما را نداده است و تا ظهر امروز منتظر ایشان خواهیم بود و با توجه به اینکه با شروع رقابت‌های لیگ بهتر زمان زیادی باقی نمانده و باید تمرینات را براساس استانداردهای جهانی آغاز کنیم سرمربی را امروز مشخص خواهیم کرد.

سرپرست مدیرعاملی استقلال درباره سایر گزینه‌های استقلال خاطرنشان کرد: چهار گزینه دیگر داخلی هستند که همگی جزو مربیان با کارنامه و با دانش فوتبال ایران هستند و همانطور که گفتم هواداران از این بابت نگرانی نداشته باشند.

مددی در خصوص اینکه گفته می‌شود با مهدی رحمتی در خصوص سرمربی‌گری در استقلال مذاکره شده است بیان داشت: رحمتی کاپیتان و یکی از بازیکنان بزرگ استقلال در گذشته بوده است او عزیز ماست و برایش آرزوی موفقیت می‌کنیم اما در حال حاضر او گزینه‌های ما نیست و فکر نمی‌کنم هیچ یک از اعضای هیات مدیره با وی مذاکره‌ای داشته‌اند.

وی اذعان داشت: تمرینات را از فردا آغاز خواهیم کرد و بازیکنان جدید با نظر سرمربی تیم مشخص خواهند شد هواداران نگران نباشند مشکلات را حل خواهیم کرد و این را نیز باید بگویم که ما تلاش‌مان این است که کوتاهی‌های گذشته را تا حد امکان برطرف سازیم و هر چه قصوری صورت گرفته به صورت شفاف به هواداران اعلام می‌کنیم. ما تلاش می‌کنیم چالش‌ها را به حد امکان برسانیم.