به گزارش اکونا پرس،

فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگویی در مورد شرایط این تیم پس از تغییرات مدیریتی، وضعیت جذب روزبه چشمی و بازیکنان خارجی و ... صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

شرایط فعلی باشگاه را چطور ارزیابی می‌کنید؟

کاری را که باشگاه استقلال در سال‌های گذشته نتوانست انجام دهد، مصطفی آجورلو ظرف ۱۰ روز انجام داد و امروز هم به من خبر دادند که تیم استقلال دارای یک زمین تمرین خیلی خوب شده است که جا دارد از مدیرعامل جدید باشگاه تشکر کنم. همچنین واقعا لازم است که از زحمات جلال نصیری (مدیراجرایی باشگاه) یاد کنم که به صورت شبانه‌روزی پیگیر کارهای تیم هستند. نکته بعدی اینکه می‌خواهم از بازیکنانم بابت اخلاق و شرافت‌شان در ماه‌های گذشته تشکر کنم. آن‌ها سختی‌های زیادی را تحمل کردند ولی با تمام وجود در خدمت تیم بودند. ما در طول نیم فصل دوم فصل گذشته از زمین تمرین خوب محروم بودیم و البته دریافتی خاصی هم نداشتیم ولی بازیکنان با تمام وجود برای استقلال جنگیدند و این برای من خیلی ارزشمند است.

 نظرتان راجع به جدایی برخی از بازیکنان استقلال چیست؟

به عنوان سرمربی نمی‌توانم فراموش کنم که در سه چهار بازی آخر فرشید اسماعیلی با وجود مصدومیت برای استقلال بازی کرد. استقلال خانه امثال او، محمد نادری و مسعود ریگی است و برای آنها آرزوی‌ بهترین‌ها را دارم.

خیلی از هواداران دوست دارند بدانند که وضعیت جذب بازیکنان جدید به کجا رسید.

ما سه بازیکن خارجی جذب می‌کنیم. به احتمال زیاد دو بازیکن خارجی در این هفته به تیم اضافه می‌شوند. سعی کردم بازیکنانی‌ را انتخاب کنم که در شرایط مسابقه قرار داشته باشند. این دو بازیکن خارجی که به زودی به جمع ما اضافه می‌شوند، هر دو در شرایط مسابقه قرار دارند. روزبه چشمی هم در حال مذاکره نهایی با باشگاه است و احتمالا به جمع ما اضافه خواهد شد.

 به عنوان صحبت پایانی، با وجود تغییرات مدیریتی رخ داده، آیا نسبت به آینده خوشبین هستید؟

از موقعی که مصطفی آجورلو به استقلال آمده‌، با انرژی و اعتماد به نفس بیشتری کار می‌کنم. بحث مدیریت در فوتبال بسیار مهم است. یک مدیر خوب و مقتدر و پرتلاش می‌تواند به یک تیم انرژی خوبی بدهد و خوشحالم که در شرایط فعلی این اتفاق رخ داده است. ما هیچ تیمی را در لیگ دست کم نمی‌گیریم و همه بازی‌ها برای ما سخت است.