به گزارش اکونا پرس،

در این دیدار دکتر صالحی امیری ضمن تبریک انتصاب دکتر عباسی بعنوان استاندار گیلان اظهار داشت: بسیار خوشحالیم مسئولیت مهم استانداری گیلان به فردی واگذار شده که در کنار تمامی نکات ویژه مدیریتی و اخلاقی، اهتمام ویژه ای هم به مقوله ورزش و جوانان دارد و همواره نگاه حمایتی به آن دارد.

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه دیدار ضمن ارائه گزارشی از حضور کاروان ورزشی ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو خواستار حمایت هر چه ببشتر استاندار از ورزش استان جهت داشتن تعداد نمایندگانی بیش از پیش در بازیهای پیش رو شد.

دکتر عباسی نیز ضمن خیر مقدم به دکتر صالحی امیری و هیات همراه از حمایتهای رئیس کمیته ملی المپیک از ورزش استان تقدیر و تشکر کرد و خواستار استمرار کمکهای ویژه کمیته  از ورزشکاران شاخص استان شد.

 مریم بخشی مدیر کل ورزش استان نیز در این نشست ضمن ارایه گزارشی از وضعیت ورزش قهرمانی استان و برنامه های در دست اجرای اشاره ای به طرحهای نیمه تمام ورزشی استان داشته و خواستار کمک مسئولان برای تامین منابع مالی لازم برای اتمام این طرح‌های ورزشی شد.

گفتنی است، دکتر سید رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک جهت حضور در مراسم یادواره گرامیداشت ۳۶۰ ورزشکار شهید استان به همراه ،مجید کیهانی عضو هیات اجرایی،دکتر انتخابی رییس شرکت سرمایه گذاری کمیته،دکتر میر مشاور رئیس و‌محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی ظهر امروز در میان استقبال مسئولین استان وارد رشت شدند.