به گزارش اکونا پرس،

مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ از ۳۰ آبان تا ۲۷ آذر به میزبانی قطر برگزار می‌شود. این برای اولین بار است که این رقابت‌ها در تابستان برگزار نمی‌شود و قرار است در پاییز انجام شود. با توجه به اینکه ۷ ماه به شروع رقابت‌های جام جهانی باقی مانده است سایت ساکرنت امروز اقدام به پیش بینی نتایج مسابقات جام جهانی کرده است.

از بین تیم‌هایی که هنوز در پلی آف حضور دارند و صعودشان به جام جهانی قطعی نیست، بهترین تیم براساس رتبه بندی فیفا انتخاب شدند و به همین خاطر تیم‌های (پرو، ولز و کاستاریکا) تیم‌هایی هستند که از دید این سایت، جواز حضور در جام جهانی را به دست آوردند. تیم ملی فوتبال کشورمان در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ در گروه دوم با تیم‌های آمریکا، انگلیس و پلی آف اروپا (اسکاتلند، ولز و اوکراین) هم گروه شده است.

پیش‌بینی بازی‌های ایران در جام جهانی قطر به شرح زیر است:

انگلیس مقابل ایران

از نظر ساکرنت، تیم ملی فوتبال سنگال سریع‌ترین تیم حال حاضر جام جهانی است و انگلیس، کندترین تیم به حساب می‌آید. به طوری که این تیم توپ را با سرعت ۰.۹ متر در ثانیه به دروازه حریف حرکت می‌دهد. در طرف مقابل، تیم ملی فوتبال ایران نمی‌تواند مقابل انگلیس گلزنی کند و گل زدن به ایران هم همیشه سخت بوده است. ممکن است انگلیس حتی در نیمه اول نیز نتواند به ایران گل بزند، اما در نهایت می‌تواند برنده بازی شود.

نتیجه بازی تیم ملی فوتبال ایران و انگلیس از نظر ساکرنت: انگلیس ۲ - ایران صفر

ولز - ایران

شاید در این بازی اتفاقی نیفتد، اما این مسابقه می‌تواند ۹۰ دقیقه کسل کننده باشد. در حالی که توپ در وسط دایره مرکزی رد و بدل می‌شود و ۲ تیم جرات حمله به دروازه یکدیگر را نداشته باشند، برای به دست گرفتن ابتکار عمل نیاز است که ۲ تیم با برنامه شروع به حمله کنند.

نتیجه بازی ایران مقابل ولز: ایران صفر - ولز صفر

 

ایران مقابل آمریکا

تیم ملی فوتبال آمریکا ممکن است در جام جهانی، بازی به بازی بهتر شود و فضای بیشتری در یک سوم حمله خود داشته باشد. این دیدار برای صعود هر ۲ تیم می‌تواند مهم باشد. با این حال، پس از نیمه اول پر هیجان، آمریکا به گل می‌رسد و ایران باید برای زنده ماندن به جلو حرکت کند.

نتیجه بازی تیم ملی فوتبال ایران مقابل آمریکا: ایران صفر - آمریکا ۲