به گزارش اکونا پرس،

سید میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال در بخشی از این نشست ضمن اظهار خرسندی از حضور مدیران ، قهرمانان و ورزشکاران در مراسم دیدار با رئیس جمهور گفت: تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران برای همه مردم ایران اهمیت خاصی دارد و خصوصا در جام جهانی همه ما مسئولیت سختی در پیش خواهیم داشت. من و همه همکارانم خدمتگذاران مردم عزیز شریف ایران خصوصا خانواده معظم شهدا هستیم و امیدواریم در مسابقات پیش روی شرمنده این عزیزان نشویم.به هر حال علاوه بر بعد ورزشی مسابقات پیش روی ما از ابعاد دیگری هم حائز اهمیت است و قرعه کشی شرایط خاصی را در این گروه ایجاد کرده که کار ما را در بعد فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی هم بیشتر می کند.
سرپرست فدراسیون فوتبال اضافه کرد:نگاه ویژه، تیزبین و مدبرانه رئیس جمهور محترم می تواند در روند آماده سازی تیم ملی در سال جام جهانی تاثیرگذار باشد و به فدراسیون فوتبال کمک کند. بالا رفتن هزینه سفرهای بین المللی مشکل همه فدراسیون های ورزشی است و امیدواریم در این خصوص تدبیری اندیشیده شود تا امکان اعزام تیم ها و کاهش هزینه ها فراهم گردد. مباحث مالی به نوعی یکی از مشکلات همه فدراسیون ها ، ورزشکاران و قهرمانان است اما با حمایت دولت محترم امیدوار به حل این مشکل برای ورزش کشور هستیم.
در پایان این مراسم با حضور حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال پیراهن شماره 8 تیم ملی با توجه به علاقه ویژه رئیس جمهور به این شماره و تبرک به نام امام هشتم حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی اهدا شد.