به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پایان مسابقات مقدماتی، محمد مرادی در وزن 71 کیلوگرم و سیدرضا آذرشب در وزن 80 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

در وزن 65 کیلوگرم اهورا بویری پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل آکوبیر آنگوروف از ازبکستان با نتیجه 5 بر 4 مغلوب و با توجه به شکست این حریف، از دور رقابت ها حذف شد.

در وزن 71 کیلوگرم که 7 کشتی گیر حضور دارند، مسابقات به صورت دوره ای در دو گروه 4 و 3 نفره برگزار می شود که محمد مرادی در مبارزه نخست با نتیجه 8 بر 3 مقابل امیرشاه وهاب اف از ازبکستان شکست خورد. وی در دیدار مقابل یوجین تاکاهشی از ژاپن با نتیجه 7 بر 4 به پیروزی دست یافت و بعنوان نفر دوم این گروه به مرحله نیمه نهایی رفت. مرادی در این مرحله با نتیجه 5 بر 4 از سد ژومارت آرالوف از قرقیزستان گذشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال به مصاف امیرشاه وهاب اف از ازبکستان می رود.

در وزن 80 کیلوگرم سیدرضا آذرشب در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر مقابل کامرانبک اوتکیروف از ازبکستان به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 4 بر 1 بیبیت کوراگانوف از قزاقستان را از پیش رو داشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در دیدار فینال به مصاف آسان ژانیشوف از قرقیزستان می رود.

رقابت های رده بندی و اوزان فوق بعد از ظهر امروز برگزار می شود.