به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، دکتر سعیدی در ابتدای این مراسم ضمن بیان اینکه امروز مراسم تودیع نداریم گفت: ما کماکان از تجربه و ظرفیت خانم دکتر ناهید کریمی مدیر پیشین مرکز آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک در بخش‌های دیگر نظیر شورای پژوهش و نشر کمیته ملی المپیک و شورای حفاظت از ورزشکاران استفاده خواهیم کرد.

وی ضمن اشاره به تجارب ارزنده خانم دکتر کریمی از مدیران پیشین واحد همبستگی المپیک کمیته ملی المپیک و دیگر واحدهایی که ایشان در آن مشغول به کار هستند، از تلاش ها و زحمات وی به عنوان فردی کوشا و امانتدار تقدیر و تشکر کرد.

در پایان این مراسم، دکتر سعیدی با اهدای لوح تقدیری از زحمات دکتر ناهید کریمی تجلیل کرده و در ادامه حکم مدیریت مرکز آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک را به خانم مریم جعفری اعطاء کرد.

در متن این حکم آمده است: سرکار خانم مریم جعفری با سلام با عنایت به تعهد، تجربیات و سوابق سرکار عالی در امور آموزشی و پژوهشی، به موجب این ابلاغ به سمت "مدیر مرکز آموزش و پژوهش آکادمی ملی المپیک" منصوب می گردید. امید است با استعانت از خداوند متعال ضمن همکاری و هم افزایی با مدیران دیگر مراکز در راستای تحقق مأموریت و اهداف آکادمی ملی المپیک، موفق و موید باشید.

دکتر کیکاوس سعیدی سرپرست آکادمی ملی المپیک ۲۲