به گزارش اکونا پرس،

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در خصوص سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: منتظر نظر فدراسیون هستیم، دیروز جلسه محرمانه و خصوصی با میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال داشتم و مقرر شد امروز جلسه مشترکی میان کمیته فنی و هیئت رئیسه برگزار شود. بعد از اینکه به تهران برگردم، از نتیجه جلسه فدراسیون فوتبال مطلع خواهم شد. هر تصمیمی که فدراسیون فوتبال بگیرد وزارت ورزش از آن حمایت خواهد کرد.

سجادی افزود: رئیس جمهور دستور دادند وزارت ورزش در خدمت فدراسیون فوتبال باشد و حضوری موفق و بدون حاشیه در جام جهانی قطر داشته باشیم. در همین راستا ستادی برای جام جهانی قطر به ریاست دکتر مخبر معاون ر ئیس جمهور تشکیل شده که در زمینه‌های مختلف برای جام جهانی فعالیت خواهد کرد و بنده هم مسئول کمیته وزرش هستم و حتی کمیته امور سیاسی و بین الملل هم وجود دارد که جناب حسین امیر عبداللهیان - وزیر امور خارجه - مسئول آن کمیته هستند. قرار است از جنبه‌های مختلف در قطر حضور موفق داشته باشیم و یکی از ابعاد آن حضور تیم ملی فوتبال است

وزیر ورزش گفت: توافق شده تا به قطر در امر برگزاری کمک کنیم، در کنار آن‌ها باشیم و همکاری‌های لازم و تعاملات خوبی در زمینه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی با قطر در دوران برگزاری جام جهانی داشته باشیم و قطر هم انتظار کمک از ایران را دارد.

سجادی عنوان کرد: مسائل فنی فوتبال به فدراسیون ارتباط دارد و هر تصمیمی در ارتباط با کادر فنی چه داخلی و چه خارجی بگیرند، حمایت می‌کنیم و هیچ مانع و ملاحظه‌ای برای حمایت از فدراسیون فوتبال نداریم.