به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، فاضل پژومان پس از دومین تمرین تیم ملی والیبال ایران در کشور ایتالیا اظهار کرد: شرایط خوبی داریم و دومین روز تمرین ما در بلونیا بسیار بهتر از روز نخست بود. با آب و هوا آشناتر شدیم و تمرینمان در سالن اصلی مسابقه انجام شد.

وی درباره وضعیت بازیکنان توضیح داد: خداراشکر بازیکنان در وضعیت خوبی قرار دارند و ان شاالله با همین روند تمرینی خوب و آنالیز دقیق بتوانیم برابر لهستان بازی خوبی انجام داده و بهترین نتیجه را کسب کنیم.

پژومان با ابراز خرسندی از برتن کردن پیراهن تیم ملی والیبال ایران گفت: از بچگی که ورزش والیبال را شروع کرده بودم هدفم پوشیدن لباس مقدس تیم ملی کشورم بود و برای آن بسیار زحمت کشیدم. خداراشکر که توانستم به این هدف برسم. از این به بعد هدفم این است که در این لباس عملکرد خوبی داشته باشم. لایق پوشیدن این لباس بوده و بتوانم برای کشورم افتخارآفرین باشم تا دل مردم را شاد کنم.

وی با تاکید بر این که بازیکنان از ابتدا بر پتانسیل تیم باور داشته‌اند، تصریح کرد: عدم هماهنگی و تجربه در هفته‌های اول باعث شد انتظارات از ما پایین بیاید. در هفته آخر خیلی خوب تمرین کرده و با ذهنیت برد به مسابقات رفتیم و توانستیم برنده شویم. لهستانی‌ها از زمانی که متوجه شدند در مرحله نهایی برابر ما بازی دارند سعی کردند با کری‌خوانی حساسیت بازی را بیشتر کرده و بازی روانی راه بیاندازند اما ما برد تیم لهستان را یاد گرفته‌ایم و  مانند بازی مرحله مقدماتی با آرامش برای پیروزی می‌رویم و ان‌شاءالله با نتیجه بهتر از مرحله مقدماتی بر این تیم پیروز می‌شویم.

این بازیکن در پایان خاطرنشان کرد:  ممنون از حمایت و صبوری‌ای که مردم داشتند. به حمایت بیشتر این مردم و هواداران نیاز داریم تا با این حمایت بتوانیم بار دیگر برای والیبال کشورمان افتخارآفرینی کنیم.