به گزارش اکونا پرس،

پنجمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی نونهالان و نوجوانان جهان ششم تا شانزدهم مرداد ماه به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه با حضور تکواندوکارانی از 90 کشور جهان برگزار خواهد شد.

به همین منظور مراسم بدرقه تیم های ملی نونهالان و نوجوانان اعزامی به این دوره از رقابت‌ها،  با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون، حسین حسین زاده سرپرست دبیری فدراسیون، مهروز ساعی مشاور امور بانوان، متین فرزین مدیرعامل به همراه مددیان و کیوان اعضای هیات مدیره شرکت اعتماد  کابل البرز به عنوان حامی مالی تیم های ملی و جمعی از پیشکسوتان برگزار شد.

رئیس فدراسیون تکواندو در جریان این مراسم طی سخنانی اظهار داشت: در ابتدا از متین فرزین مدیرعامل شرکت اعتماد کابل البرز به جهت حمایتشان از تیم‌های ملی نونهالان و نوجوانان اعزامی به مسابقات جهانی تشکر می‌کنم. این مراسم با حمایت و همت مدیریت این شرکت انجام شده و این عزیزان از این پس عضوی از خانواده تکواندو هستند. در این برهه که مشکلات اقتصادی زیادی وجود دارد از این دوستان به خاطر حمایت از آینده‌سازان تکواندو ایران ممنون هستیم و قطعاً سهم بزرگی در افتخارآفرینی این تیم  برای مدیران این شرکت قائل هستیم. تلاش می‌کنیم با افتخارآفرینی‌های قهرمانان آینده تکواندو به خوبی جواب اعتماد مدیران این شرکت را بدهیم.

در ادامه این مراسم، امیر عباس رهنما عضو تیم ملی تکواندو نوجوانان سوگند نامه تیم‌های ملی را به نمایندگی از سایر ملی پوشان قرائت کرد.