به گزارش اکونا پرس،

وی افزود: در این دوره حساس کنونی که کشورمان از هر جهت تحت فشارهای سیاسی و اقتصادی قرار دارد، به امید خدا عملکرد شما به نحوی باشد که موجب دلگرمی مردم عزیزمان و بخصوص جامعه ورزش باشد. آرزوی موفقیت و پیروزی روز افزون را برای شما از خداوند منان خواستارم.

فرزین در بخش پایانی سخنان خود گفت: ساعی اسطوره ورزش ایران و جهان در حوزه مسئولیت های اجتماعی و امور خیریه همیشه پیش قدم بوده، فتوت و جوانمردی ایشان الگوی جوانان ورزشکار کشور است.

مدیرعامل اعتماد کابل البرز با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری افزود: مهمترین جبهه کشور، جبهه فرهنگی است و ورزش این پتانسیل را دارد و فرهنگ جزئی جدا نشدنی از ورزش کشور است. جوانان و نوجوانان در شرایط فعلی کشور نیازمند الگوپذیری از فرهنگ پسندیده و امور خیرخواهانه از ورزشکاران و قهرمانان است. 

خدابنده:حال انسانها با خدمت به خلق خوب می شود

اکرم خدابنده نیز به عنوان سفیر نیکوکاری فدراسیون تکواندو نیز در این مراسم عنوان کرد: قبل از به دست آوردن دستاوردهای بزرگ دنیا، حال همه انسان‌ها با خدمت به خلق خوب می‌شود. به عنوان سفیر نیکوکاری فدراسیون تکواندو از خانواده فهیم و بزرگ  تکواندو دعوت میکنم تا با مشارکت شرکت اعتماد کابل البرز در امور انسان دوستانه پیش قدم شویم. 

با اعلام سفیر نیکوکاری تکواندو آزاد سازی زندانیان و کمک به خانواده های بی سرپرست با حمایت شرکت اعتماد کابل البرز می تواند آغاز این امر انسان دوستانه باشد. وی از خانواده تکواندو تقاضا کرد تا برای آزادی چند زندانی دست به دست یکدیگر دهند تا به زودی به آغوش گرم خانواده بپیوندند.

وی در خصوص قهرمانی تیم ملی بانوان در آسیا گفت: اخبار بسیار خوبی به گوش مردم ایران رسید. خیلی خوشحال هستم که بعد از سال‌ها توانستیم در مهد تکواندوی دنیا به قهرمانی برسیم و این پیام را به همه دختران تکواندوکار رساندیم که ما می‌توانیم مهمترین سکوهای دنیا را به دست بیاوریم. از همه نیز خواهش می‌کنم از موفقیت‌های تکواندو خوشحال باشند تا قدم‌های آینده را پرقدرت‌تر برداریم. 

اکرم خدابنده سفیر مرکز نیکوکاری فدراسیون تکواندو در ادامه این مراسم از خانواده تکواندو تقاضا کرد تا برای آزادی چند زندانی دست به دست یکدیگر دهند تا به زودی به آغوش گرم خانواده بپیوندند.

در بخش دیگری از این مراسم هادی ساعی رئیس فدراسیون به همراه اعضای هیات مدیره شرکت اعتماد کابل البرز از خانواده شهید بزرگوار احمدی روشن شهید هسته ای تجلیل نمود. پسر نوجوان این شهید شاخص که خود تکواندوکار می باشد در این مراسم شرکت داشتند. 

همچنین هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو از خانواده مرحوم فتح الله فتحی خبرنگار حوزه ورزش های رزمی که خردادماه 1399 دار فانی را وداع گفت، تقدیر کرد.

در پایان مراسم اعضای تیم‌های ملی اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان به همراه مسئولان فدراسیون تکواندو، اعضای هیات مدیره شرکت اعتماد کابل البرز و پیشکسوتان این رشته با حضور برسر مزار شهید گمنام آرمیده در فدراسیون ادای احترام کردند.