به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بهروز عطایی پس از دیدار تیم‌های ملی والیبال ایران و اسلوونی اظهار کرد: بازی بسیار خوبی بود البته برای یک بازی دوستانه آماده شده بودیم اما حریف بازی را بسیار جدی گرفته بود و شرایط رسمی یک مسابقه را درنظر گرفتند.

وی ادامه داد: قرار بود ما 4 ست بازی کنیم اما قرار نبود خیلی جدی باشد. به هر حال این بازی برگزار شد و خوب هم بود چون در شرایط مسابقه رسمی قرار گرفتیم. غیر از ست اول در سایر ست‌ها بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم. ست‌های دوم ، سوم و چهارم با دو امتیاز اختلاف به پایان رسید. به هر حال باید خودمان را برای اصلی‌ترین بخش کار خود که مسابقات جهانی است، آماده کنیم. در این مسیر اگر بتوانیم یک بازی دوستانه دیگر هم برگزار کنیم خیلی خوب خواهد بود.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مورد واگذاری ست سوم که ایران از حریف خود پیش بود، خاطرنشان کرد: یک سری اشتباهاتی در شرایط بازی رقم خورد که نتوانستیم برنده شویم. باید روی این موضوع بیشتر کار کنیم تا نواقص کارمان را برطرف کنیم.

عطایی درمورد مسابقات قهرمانی جهان، عنوان کرد: نمی توان قهرمان مسابقات را پیش بینی کرد. 3-4 تیم فوق العاده در این دوره حضور دارند و با قدرت وارد مسابقات شده‌اند. بدون شک تمام تیم‌ها تلاش می‌کنند که بهترین عملکرد را داشته باشند.

وی در خصوص غیبت موذن و کاظمی در بازی مقابل اسلوونی گفت: هر دو بازیکن به مسابقات قهرمانی جهان خواهند رسید. کاظمی دچار سرماخوردگی خفیف شده است و برای اینکه تحلیل نرود به وی استراحت دادیم. موذن هم دچار گرفتگی از ناحیه گردن شده بود که نیاز به استراحت داشت. قطعاً هر دو بازیکن به مسابقات قهرمانی جهان می‌رسند.