به گزارش اکونا پرس،

زهرا نوری- در تاریخ 8 شهریورماه، انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار و مهدی تاج برای دومین بار به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

پس از حواشی زیادی که پیرامون برگزاری این انتخابات شکل گرفت اعم از لغو چندین باره این مجمع که تا آخرین روز هم برگزاری آن با شک و شبهه بود.چند ساعت مانده به برگزاری انتخابات، فدراسیون فوتبال لغو مجمع عمومی انتخاباتی را اعلام کرد اما بالاخره در روز مقرر برگزار شد و مهدی تاج با کسب 51 رای اخذ شده از 80 رای به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

پس از اینکه تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال انتخاب شد، وحید شمسایی، استعفای خود را از سرمربیگری تیم ملی فوتسال ایران اعلام کرد اما این تنها استعفای بعد از انتخابات نبود. محمد جواد پاینده مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال، حسن کامرانی‌فر دبیرکل فدراسیون فوتبال، حمید استیلی سرپرست تیم ملی فوتبال ایران نیز از سمت خود کناره گیری کردند.

اما گویا وضعیت آشفته فوتبال ایران تمامی ندارد.هر روز خبر از یک برکناری و یا یک استعفا می شود.بحث انتخاب کی روش و برکناری اسکوچیچ نیز از مهمترین مسائل این روزهای فوتبال ایران است و کمتر از چند ماه به جام جهانی این موضوع می تواند لطمه بزرگی به تیم ملی کشورمان بزند.

به هر حال باید اهالی فوتبال و ورزش با این موضوع کنار بیایند که آقای مهدی تاج با هر پیشینه ای، رئیس فدراسیون فوتبال ایران شده و کمتر از چند ماه مانده به آغاز جام جهانی، بهتر است که بیشتر از این به تیم ملی آسیب نزنند.