به گزارش اکونا پرس،

تیم‌های ملی دختران و پسران ایران روزهای ابتدایی شهریورماه سال جاری در هر 2 رده  نونهالان و نوجوانان و همچنین پاراتکوندو در مسابقات قهرمانی آسیا موفق شدند در مجموع با کسب 40 مدال طلا، نقره و برنز عنوان قهرمانی قاره کهن را کسب کنند. ضمن اینکه عنوان بهترین مربی و تکواندوکار آسیا نیز در این مسابقات به نمایندگان کشورمان تعلق گرفت. 

همین موفقیت بزرگ باعث شد «کی سوک لی» رئیس اتحادیه تکواندو آسیا با ارسال نامه به تهران، کسب این عناوین با ارزش را به رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان تبریک بگوید.

در متن این نامه آمده است:

جناب آقای هادی ساعی - رئیس فدراسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران

صمیمانه ترین درودهای من را از سوی اتحادیه تکواندو آسیا پذیرا باشید.

قبل از هر چیز، تمایل دارم از صمیم قلب قدردانی خود را از بابت شرکت تیم ایران در مسابقات قهرمانی تکواندو  جوانان، نوجوانان و آزاد پارا  آسیا ۲۰۲۲ هوشیمینه ویتنام - علی رغم شرایط سخت متاثر از همه گیری ویروس کرونا در سطح جهان ابراز نمایم.

ضمناً  به خاطر نتایج فوق العاده و درخشان تیم های تکواندو ایران در مسابقات قهرمانی مذکور به شما تبریک عرض می کنم.

امید است تیم شما همچنان و مستمر در مسیر آماده سازی، تمرین، تجزیه و تحلیل و برطرف کردن نقاط ضعف، در جهت کسب نتایج مطلوب نه تنها در بازی های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ بلکه در بازی های المپیک پاریس ۲۰۲۴ مسیر رو به جلو را طی نماید.

در صورت نیاز به هر گونه کمک از سوی اتحادیه تکواندو آسیا در جهت توسعه تکواندو در کشورتان، لطفاً در هر زمانی که می توانید دریغ نکنید و با من  در تماس باشید.

با احترام،

کی سوک لی/ رئیس اتحادیه تکواندو  آسیا