به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛محمد بیداریان سخنگوی  کمیسیون ورزشکاران در خصوص نشست فوق گفت: در ابتدا مصطفی نودهی دبیر کمیسیون  از حضور آقایان خسروی وفا، دکتر هاشمی و خانم  دکتر فرهادی زاد در این نشست و حمایت های همه جانبه شان از کمیسیون ورزشکاران در راستای کمک به جامعه ورزش قهرمانی تشکر کرد.
وی تصریح کرد:این نشست بصورت حضوری و مجازی برگزار شد که  دبیرکمیسیون ابتدا گزارشی در خصوص عملکرد و برنامه های پیش رو و همچنین مصوباتی که نیاز به تایید مجدد مسئولان کمیته ملی المپیک و هیات اجرایی دارد، ارائه و  در ادامه  اعضای کمیسیون دغدغه ها و پیشنهادات خود را مطرح کردند.
سخنگوی کمیسیون ورزشکاران در ادامه ابراز داشت:در این نشست  رئیس و دبیر کل محترم کمیته مباحثی را مطرح و اعلام کردند که با تصویب هیئت اجرایی از ابتدای سال آینده کمک هزینه المپین ها افزایش سه برابری خواهد داشت و همچنین هر کدام از اعضای کمیسیون ورزشکاران با توجه به علاقه شان می توانند در سایر کمیسیون های کمیته ملی المپیک حضور داشته باشند.
در این نشست مصطفی نودهی،بهداد سلیمی، ذبیح الله پورشیب ، محمد بیداریان، شهربانو منصوریان،ثریا آقایی بصورت حضوری و مجتبی عابدینی،احسان حدادی،امین بداغی،نجمه خدمتی و فرزانه فصیحی بصورت آنلاین حضور داشتند.