به گزارش اکونا پرس،

دیدار جنجالی نفت مسجد سلیمان و نساجی با تساوی ۲-۲ به پایان رسید و ساعاتی پس از آن باشگاه نساجی تصویری از یک تیزبر را منتشر و اعلام کرد این تیغ موکت بری از طرف تماشاگران تیم حریف به سمت صورت مهرداد عبدی پرتاب شده است. این باشگاه از شکایت علیه نفتی‌ها بابت اتفاق یاد شده خبر داد. برای اینکه بیشتر در جریان چند و، چون ماجرا قرار بگیریم سراغ خود عبدی رفتیم و با او در این خصوص همکلام شدیم.

هافبک نساجی در مورد تساوی خارج از خانه مقابل نفت گفت: "بازی را خوب شروع کردیم، ولی تیم ما کمی بد اقبال است. روی بدشانسی و اشتباه فردی خودمان دو گل خوردیم. برگشتن به بازی بعد از دریافت دو گل از تیم خوب نفت مسجد سلیمان خیلی کار سختی است. ولی ما موقعیت‌های خوبی در نیمه اول و نیمه دوم داشتیم و در حالی به تساوی رسیدیم که می‌توانستیم حتی برنده بازی شویم. البته همین که بازی را نباختیم جای امیدواری داشت."

مهرداد عبدی در پاسخ به این سوال که چه نظری در خصوص قضاوت داور بازی با نفت دارد گفت: "من آدمی هستم که زیاد در مورد داوری صحبت نمی‌کنم."

عبدی در مورد شیئی که از طرف هواداران حریف به سمت صورت او پرتاب شد و به ایجاد جنجالی بزرگ انجامید گفت: "یک تیغ موکت بری بود که پرتاب شد. مسجدسلیمان هواداران بسیار خوبی دارد که ارتباط خوبی هم با تیم نساجی دارند. نمی‌دانم شاید از وضعیت تیم خودشان ناراضی بودند که این کار را کردند. ولی خب کار خطرناکی بود. این موکت بر خوشبختانه از کنار صورت من رد شد، ولی احتمال داشت اتفاق ناگواری رخ بدهد. خدا را شکر به خیر گذشت و باید ببینیم باشگاه چه تصمیمی می‌گیرد."

او در خصوص شرایط تیمش بعد از دو مساوی متوالی تاکید کرد: "تیم ما در این چند هفته شرایط بدی داشت و باخت می‌داد. همین که رفته رفته توانستیم در جام حذفی صعود کنیم و از استقلال امتیاز بگیریم خوب بود. در این بازی هم توانستیم یک کامبک خوب رقم بزنیم. با فوتبال خوبی که انجام می‌دهیم قطعا نتایج بهتری در آینده از ما خواهید دید. امیدوارم که بتوانیم تا پایان فصل با نتایج بهتر، رتبه خودمان را هم بهتر کنیم و باعث خوشحالی هواداران شویم. "

بازی هفته آینده با ذوب آهن سوال آخر از هافبک نساجی بود که در پاسخ به آن گفت: "ذوب آهن تیمی است که خیلی سخت می‌بازد. ما صد در صد برای امتیاز به میدان می‌رویم. به دنبال یک بازی تماشاگر پسند خواهیم بود و تلاش خواهیم کرد تا برنده شویم. "