به گزارش اکونا پرس،

"غلامرضاپناه" افزود: به کارگیری و ارایه روش های مدرن ارتقاء بازار با مدیریت زنجیره تامین، به کارگیری موثر الگوهای گردش اعتباری و ارایه مدرن تامین مالی زنجیره تامین و همچنین ارایه روشهای مدرن مدیریت لجستیک از مزیت های این سامانه هستند.

پناه گفت: تجار، بازرگانان، تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی منطقه آزادچابهار با بهره گیری از این سامانه می توانند به خدماتی مانند ارایه کارت اعتباری به منظور خرید از فروشگاههای سککوک، ابزارهای نوین پرداخت اعتباری و مدت دار برای انجام معاملات تجاری و تسهیل در صدور ضمانت نامه خرد تا سقف 50 میلیون ریال توسط صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک استفاده کنند.

وی خدمات عمومی سککوک به اعضاء را ارایه محصولات و خدمات هر عضو از طریق اختصاصی، خدمات بازاریابی و ارتقاء فروش و خدمات مبتنی بررایانش ابری عنوان کرد.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار افزود: کسب و کارهای خرد، کوچک و متوسط شامل صنایع، صنوف بازرگانان و تعاونی ها با دربرگیری ویژه کسب و کار و کارهای خانگی، همه کسب و کارهای مرتبط با کسب و کارهای فوق (تامین کنندگان مصرف کنندگان و...) می توانند عضو سامانه سککوک شوند.