به گزارش اکونا پرس،

به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، براین اساس در نشست مزبور طرفین بعد از بررسی راهکارهای اجرای دستور رییس جمهور مبنی بر آزادسازی سواحل، در خصوص استقرار ناجیان غریق، شروع به کار طرح سالم سازی شنای بانوان و آقایان در فاز تجارت و گردشگری منطقه و ساحل روستای طالب آباد به توافق رسیدند.

از سوی دیگر در جلسه مزبور به دلیل حضور شهردار و بخشدار بندر انزلی، در ارتباط با راهکارهای فعال سازی طرح های دریا در سطح این شهرستان نیز توافقاتی صورت گرفت و توافق شد با همکاری همه طرفین مسئول، اقدامات لازم جهت شروع به کار مجدد خدمات مزبور در سواحل شهرستان در دستور کار قرار گیرد.

بنابراین گزارش با حضور نیروهای نجات غریق و هلال اهمر، ضمن حفظ تردد در حریم دریا، امنیت جانی علاقمندان به تفریح و شنا در ساحل و دریا در محدوده منطقه آزاد انزلی همچون سالهای گذشته تأمین می شود.

گفتنی است در این نشست معاون و مدیران سازمان و مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری، معاونین فرمانداری بندرانزلی حضور داشتند؛ بازدید از طرح دریا و آشنایی با امکانات و خدمات قابل ارائه در آن از دیگر برنامه های این بازدید بود.