هر چقدر بیشتر سفر بروید، رویکردتان به زندگی بهتر می شود و در نتیجه می توانید تغییرات زیادی را در مدل زندگی خود به وجود بیاورید. برای اینکه بتوانید سفر خود را به یک سفر لذت بخش تبدیل کنید باید از یک آژانس معتبر کمک بگیرید و بی شک آژانس نویدگشت یکی از بهترین آژانس های مسافرتی است.

مقدار بار برای سفر

از جمله مواردی که در سفر با تور های اروپایی پرسیده می شود در این باره است که در طول سفر با هواپیما چقدر بار می توانم داشته باشم. طبق مواردی که اعلام شده است برای سفر هوایی شما می توانید 20 کیلوگرم همراه خود داشته باشید. همچنین، برای هر یک کیلوگرم بار اضافی باید مبلغ 20 یورو پرداخت کنید. در نتیجه، توصیه می شود سفر خود را مدیریت کنید تا از پرداختن بار اضافه جلوگیری کنید. بهتر است تنها وسایل مورد نیاز را با خود به همراه داشته باشید.

چگونه سفر خوبی داشته باشم؟

معمولا کسانی که می خواهند با تور های اروپایی سفر کنند در این باره سوال می پرسند چگونه سفر بهتری داشته باشیم. همانطور که می دانید سفر می تواند استرس زا باشد. در نتیجه افراد قبل از سفر باید به موارد متعددی توجه داشته باشند تا از استرس سفر بکاهند و بر لذت های خود تمرکز داشته باشند.

مصرف مکمل های مولتی ویتامین قبل از سفر

از جمله مواردی که توصیه می شود تمامی افراد قبل از سفر با تور های اروپایی آن توجه داشته باشند مصرف مکمل های مولتی ویتامین قبل از سفر است. شما باید بدان خود را برای سفر تقویت نمایید تا از بروز مشکل جلوگیری کنید. مکمل های مولتی ویتامین و مکمل ویتامین ث حداقل یک هفته قبل از سفر باعث می شود بدن قوی باشد و در نتیجه می توانید در تمامی طول سفر حس خوبی داشته باشید.

آماده سازی چمدان ها از یک هفته قبل

یکی از مواردی که کمتر به آن توجه می شود آماده سازی چمدان ها قبل از تور های اروپایی است. باید بدانید این مسئله به حدی مهم است که می تواند کل سفر شما را تحت تاثیر قرار دهد. برای اینکار توصیه می شود حداقل از یک هفته قبل چمدان خود را آماده سازید و به مرور زمان وسایلی را که نیاز دارید به آن اضافه کنید. در پایان دو شب قبل از سفر چمدان را تکمیل کنید. در این صورت می توانید مطمئن باشید تمامی وسایلی که به آن نیاز دارید همراه شماست.

برنامه ریزی برای دیدار از شهر

اگر می خواهید از تورهای اروپایی خود لذت ببرید قبل از سفر به شهر مقصد برای آن برنامه ریزی کنید. بهتر است لیست کاملی از مراکز دیدنی تهیه کنید و سپس ببینید علاقه شما به کدامیک از آنهاست. پس از آن بر اساس بودجه و زمانی که دارید برای مشاهده از آنها برنامه داشته باشید.

آیا تور آفریقا جنوبی به ویزا نیاز دارد؟

اگر می خواهید تور آفریقا جنوبی را انتخاب کنید باید بدانید برای سفر به آفریقا نیازمند ویزا هستید. برای اینکه ویزا دریافت کنید توصیه می شود حداقل از یک ماه قبل درخواست ویزا بدهید. برای ویزا به مدارک متعددی نیاز دارید و اگر مدارک شما تکمیل نباشند ممکن است ویزا به شما تعلق نگیرد. آژانس نویدگشت تمامی این کارها را برای شما انجام میدهد و دیگر نیازی نیست شما درگیر پروسه دریافت ویزا شوید. قیمت تور آفریقای جنوبی بر اساس شرایط مختلفی تعیین می شود. یکی از مهمترین فاکتور هایی که بر قیمت تورها تاثیر می گذارد ؛ فصول و زمان مورد نظر شما برای مسافرت می باشد

تور مالدیو در نوید گشت شامل چه خدماتی می شود؟

تور مالدیو نوید گشت شامل خدمات بسیار زیادی است که به مسافران کمک می کند از سفر خود لذت ببرند. تور مالدیو شبیه تماشای یک فیلم دراماتیک چند روزه است که راهنمای سفر با تور مالدیو کنترل تلویزیون آن است. هر آنچه که نیاز دارید، با فشار دادن یک کلیک در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین، تور مالدیو در نوید گشت خدماتی مانند ویزیت رایگان شهر را برای شما به همراه خواهد داشت. به طور کلی، باید بدانید با انتخاب این تور می توانید تنها بر سفر رمانیتک خود تمرکز داشته باشید و آژانس نوید گشت از قبل به تمامی موارد اندیشیده است.

برای خرید تور های اروپایی به کجا مراجعه کنیم؟

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد تور های اروپایی در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید در زمان سفر به اروپا می توانید 20 کیلوگرم بار با خود داشته باشید و به ازای هر یک کیلوگرم بار اضافه باید 20 یورو اضافه بار پرداخت کنید. همچنین حواستان باید به صمانت نامه تور اروپا باشد.

ضمانت نامه تور اروپا در واقع مقدار مشخصی از پول یا سند مالکیتی با ارزشی متناسب با پول موردنظر است که آژانس‌های گردشگری از اشخاصی که تور اروپا خریده‌اند دریافت می‌کنند تا به عنوان ضمانت برگشت از سفر پیش خود نگه‌دارند.

درباره نوید گشت

نوید گشت (navidgasht.com) یکی از معتبرترین آژانس های هواپیمایی است که سالیان زیادی است در زمینه ارائه تور های مسافرتی به مسافران فعالیت دارد و شما می توانید تور های اسپانیا، تور بالی و تور آفریقا را از این آژانس بخواهید. این آژانس از اصول علمی و استاندارهای حرفه ای در صنعت گردشگری بهره می برد و خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریانش ارائه می دهد.

آدرس : تهران-بالاتر از خیابان دولت-اختیاریه جنوبی-پلاک 134

تلفن تماس : 71147

ساعات تماس : از 8:00 صبح تا 9:00 شب

ایمیل : info@navidgasht.com