درباره ما

اکونا پرس در زمستان سال 1396 توسط جمع کوچکی از اهالی رسانه راه اندازی شد البته ایده راه اندازی پایگاه خبری از سال 1395 در سرمان بود ولی چون تیم ما متشکل از روزنامه نگارانی بودند که در فضای رسانه مکتوب کار کرده بودند مقداری با تاخیر فکر را تبدیل به عمل نمودیم. توکل به خدا کردیم و پا در دنیای رسانه دیجیتال و برخط گذاشتیم . همکاران ما در اکونا پرس به هیچ حزب، دسته، رسته، گروه و جناجی وابسته نیستند و این رسانه کاملن خصوصی اداره می گردد که همین عدم وابستگی، حوزه عمل ما را جهت نقد و اطلاع رسانی بدون جهت، و آشکار سازی نقاط ضعف و قوت مسوولین باز می گذارد که البته همگان بر محدودیت ها اطلاع رسانی آگاهی دارند.

ملاک اصلی ما در اطلاع رسانی عملکرد افراد است و اگر شخصی به درستی عمل کند و در راه درست و منافع ملی مملکت کار کند ما هم با وی همراه خواهیم بود ولی اگر همان فرد بر خلاف این عمل کند قطعن از انتقادات ما به دور نخواهد بود.

منبع اصلی درآمد اکوناپرس، طرح آگهی و بنر و گزارش و رپرتاژ است و البته بعضن یارانه های ارشاد که در مجموع این یارانه ها حقوق یک نفر پرسنل را هم برای یکسال کفاف نمی هد.

دفتر اکونا پرس واقع در تهران خیابان کارگر شمالی کنار بیمارستان قلب پلاک 1444 طبقه سوم واحد پنج می باشد و به مدیرمسوولی و صاحب امتیازی مسعود شریعت زاده  که با مدیریت حسین سلیمی و مهناز برخورداری در حوزه های اقتصادی ، فرهنگی و هنری، اجتماعی، ورزشی، اداره می شود.

تماس با اکونا پرس از طریق شماره همراه مدیرمسوول بشماره 09123906054 و شماره ثابت 02188001023  میسر است. همچنین ایمیل  econapresss@gmail.com جهت درج اخبار و گزارشات و مطالب ارسالی شما بزرگواران در دسترس می باشد.

با آرزوی روزهای بهتر