به گزارش اکونا پرس،

این کارت گرافیک در زیرشاخه سری Dual ایسوس جای دارد که شرکت اینتل در حال حاضر از Dual GeForce RTX™ 2070 MINI در Intel® NUC 9 Extreme Kit  و  Intel NUC 9 Pro Kit به صورت انبوه استفاده کرده است.

طراحی کوچک

همکاری ایسوس و اینتل بسیار نزدیک است و ایسوس برای نسل جدید NUC 9 Extreme Kit و NUC 9 Pro Kit کارت گرافیکی کوچک ولی گیمینگ و سفارشی را طراحی کرده است تا علاوه بر عملکردی خنک و بی صدا، کارایی کامل را برای این سیستم کوچک در پی داشته باشد. این کارت گرافیک درست مانند رده بالاترین های سری ROG از فن های Axial-tech بهره می برد که این فن ها علاوه بر عملکردی بی صدا، فشار استاتیکی بیشتر و خنک سازی بهتری را در پی خواهد داشت. ایسوس با بازطراحی هیت سینک این کارت گرافیک، دفع حرارت را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

دوام بالا با خط تولید تمام خودکار Auto-Extreme و SAP II

کارت گرافیک های تولید شده ایسوس به معنای واقعی سفارشی بوده و علاوه بر خنک کننده و مدار چاپی، بر خلاف برخی برندها قطعات الکترونیکی روی مدار چاپی نیز به طور کامل اختصاصی ایسوس است. ایسوس از قطعات با کیفیت Super Alloy Power II برای مدار تغذیه  کارت گرافیک Dual GeForce RTX™ 2070 MINI استفاده کرده است. ویژگی این قطعات مقاومت الکترونیکی پایین تر و مصرف کمتر انرژی و بهروری بالاتر است که منجر به دوام بیشتر برای کارت گرافیک می شود. در کنار این قطعات ایسوس به عنوان تنها شرکت تولید کننده کارت گرافیک با خط تولید تمام خودکار شناخته می شود که این خط تولید را با نام Auto-Extreme می شناسیم. از ویژگی این خط تولید تمام اتوماتیک، تولید کارت گرافیک در محیطی کاملاً ایزوله و بدون دخالت انسان است که هم خطای انسانی را در طول پروسه تولید حذف کرده و علاوه بر آن از ورود گرد و غبار و بروز مشکلات ناخواسته این چنینی در پروسه تولید جلوگیری میشود.

کارت گرافیک Dual GeForce RTX™ 2070 MINI به زودی همزمان با عرضه جهانی در فصل نخست سال 2020 آماده عرضه در کشور خواهد بود.