به گزارش اکونا پرس،

دستگاه های ذخیره سازی صنعتی Apacer قابلیت اطمینان، دوام و ویژگی های جدید و ارزشمندی که کاربران حرفه ای IoT به آن نیاز دارند را دارا هستند. بدین ترتیب وقتی مشتریان می خواهند ضمن افزایش سهم خود از بازار صنعتی، ارزش داده های خود را به حداکثر برسانند به سراغ Apacer می آیند.

برخلاف کالاهای مصرفی مقرون به صرفه تر، دستگاه های درجه صنعتی از تولید محصول گرفته تا آزمایش و کنترل کیفیت، دارای استانداردهای بسیار بالاتری در زمینه  کیفیت، قابلیت اطمینان و پایداری هستند.

طی 20 سال گذشته، Apacer  توسط بسیاری از مشتریان درجه یک به عنوان تامین کننده ای  توانمند و قابل اعتماد در ساخت و تولید دستگاههای ذخیره سازی صنعتی شناخته شده است که استانداردهای بسیار بالایی را رعایت می کند. علاوه بر کنترل دقیق درفرایند تولید، Apacer این محصولات جدید صنعتی را به گونه ای طراحی نموده که می توان تمامی موارد درجه صنعتی  را به راحتی درآن مشاهده نمود.

سیندی هوانگ ، یکی از مدیران بخش بازار این شرکت، گفت:  مدت زیادی است که Apacer بر روی منابع اولیه محصولات به منظور بهبود تولید سخت افزارهای درجه صنعتی و همچنین ادغام نرم افزار و سیستم عامل سرمایه گزاری نموده است، برنامه ریزی ها در این زمینه هفت رویکرد کاربردی و صنعتی دفاع، حمل و نقل، شبکه سازی، اتوماسیون کارخانه،IoT ، مراقبت های بهداشتی و بازی را شامل می شود.

IDC (  (International Data Corporationپیش بینی نموده که تا سال 2022 سهم  25 درصدی از دستگاه ها و سیستم های جهانی، الگوریتم های هوش مصنوعی را اجرا می کنند.  با روند افزایشی برنامه های کاربردی هوشمند صنعتی، تأثیر تنوع برنامه های هوشمند در صنعت ذخیره سازی دیجیتال تنها به برنامه ریزی محصول همچون ظرفیت وعملکرد محدود نمی شود.  کارشناسان همچنین پیش بینی می کنند که بازار صنعتی ازساختاری کمیت محور به سمت بازاری کیفیت محور خواهد رفت و به توسعه راه حل های ذخیره سازی و حافظه که نیازهای نسل جدید برنامه های هوشمند را در آینده برآورده سازد، ادامه خواهد داد