به گزارش اکونا پرس،

ساینیج دیجیتال جدید Wembley شامل یک LED با مساحت ۴۲۴.۵ مترمربع است که بر فراز تالار بزرگ برافراشته شده و دو واحد تکمیلی با مساحت ۲۰۷.۹ مترمربع در کنار LED بزرگ‌تر نصب‌شده‌اند. LED High Brightness ال‌جی ابزاری ایده آل برای نمایش اعلانات در قالب ویدیو، عکس و متن در طول شبانه‌روز است. این سیستم دارای ساختار و طراحی کابینتی است که به افراد داخل تالار بزرگ اجازه می‌دهد هم‌زمان با نمایش محتوا، از مناظر بیرون لذت ببرند. علاوه بر این، ساینیج‌های دیجیتال‌ ال‌جی به دلیل اندازه، میزان روشنایی و کیفیت تصویر، برای مکان‌هایی مانند Wembley ابزاری مؤثر جهت جلب‌توجه و برقراری ارتباط با میهمانان و عموم مردم را فراهم می‌آورند.

سایر ساینیج های LED فضای باز شامل ساینیج‌های ال‌جی با فرمت‌های مختلف و انواع گوناگون، و همچنین ساینیج LED فضای داخلی، برای اولین بار در این فصل ورزشی در Wembley کار خود را آغاز کردند. راهکارهای ال‌جی که به شکل استراتژیکی بر روی دیواره‌ها، صندوق پستی، پایه‌های ثابت و درون آسانسور‌ها جای گرفته‌اند، نه‌تنها اطلاعات و سرگرمی، بلکه راهنما محل‌های نشستن را در اختیار تماشاگران می‌گذارند.

راهکار پیشرفته ساینیج ال‌جی محصولی ایده‌آل برای نمایش برنامه زنده، پخش مجدد، اعلانات و دیگر موارد، در جهت گسترش و خلق ارزش‌افزوده در تجربه سرگرمی تماشاگران است. ال‌جی با بهره‌گیری از تخصص خود در زمینه تکنولوژی نمایشگر و دانش خود در ارائه راه‌حل‌های متنوع و مناسب برای طیف وسیعی از حوزه‌های گوناگون، موقعیت خود را به‌عنوان بازیگر کلیدی بخش ساینیج‌های تجاری تقویت نموده است.

Paik Ki-mun نایب‌رئیس ارشد و سرپرست واحد نمایشگرهای اطلاع‌رسانی تجاری شرکت راهکارهایی تجاری ال‌جی الکترونیکس می‌گوید: «مفتخریم که LED High Brightness ما وظیفه خوش‌آمدگویی به تماشاگران در ورزشگاه Wembley لندن را بر عهده دارد. با نمایش راهکارهای خود در نقاط دیدنی بین‌المللی، می‌توانیم مزایای فناوری LED پیشرفته خود را به مخاطبان جهانی نشان دهیم.»

Liam Boylan مدیر ورزشگاه Wembley می‌گوید: «استادیوم Wembley مکانی نمادین است که میزبان برخی از بزرگ‌ترین رویدادهای ورزشی و سرگرمی جهان است. ما همیشه به دنبال بهبود تجربه مخاطبان‌ هستیم و به همین دلیل مشتاقانه ساینیج LED High Brightness ال‌جی را به امکانات خود اضافه نمودیم.»

راهکارهای دیجیتال ساینیج ال‌جی را علاوه بر Wembley می‌توان در دیگر ورزشگاه‌های بزرگ انگلستان، ازجمله استادیوم Etihad، خانه تیم فوتبال Manchester City F.C؛ و استادیوم Tottenham Hotspur، خانه تیم شمال لندنی Tottenham Hotspur مشاهده کرد.