به گزارش اکونا پرس،

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، یکی از چالش‌های پیش روی بازی‌سازان ایرانی نحوه دسترسی به خدمات ارزی است. خدماتی که با توجه به تحریم‌های اعمال شده علیه ایران همیشه با محدودیت‌ها و موانع مواجه است. به همین منظور ساختار حمایتی همگرا بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در راستای حمایت از بازی‌سازان و تلاش در راستای کاهش موانع و چالش‌های پیش روی آنها در تعامل با یکی از حامیان خود اقدام به ارائه خدمات ارزی ویژه به بازی‌سازان کرده است.

این خدمت توسط مجموعه «چلیک» از حامیان ساختار حمایتی همگرا در قالب کیف پول الکترونیکی امن و با تخفیف ویژه در اختیار بازی‌سازان عضو این ساختار قرار می‌گیرد.

نقدکردن درآمدهای ارزی، مدیریت دریافت‌ها و پرداخت‌های ارزی، ثبت نام جهت حضور در نمایشگا‌ه‌ها و رویدادهای تخصصی، امکان پرداخت در سایت‌های تخصصی، اتصال بازی‌ها به درگاه‌های پرداخت محلی و پرداخت هزینه کمپین‌های نصب، کمپین‌های تبلیغاتی و … از جمله خدمات ارائه شده به بازی‌سازان در قالب این کیف پول الکترونیکی است.

بازی‌سازان عضو ساختار حمایتی همگرا می‌توانند برای استفاده از خدمات ارزی ارائه شده در این کیف پول الکترونیکی و کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنند.