به گزارش اکونا پرس،

شرکت اپیسر به عنوان یکی از تولیدکنندگان ماژول حافظه، با رو نمایی از نسخه JEDEC 1.0  برای تولید انبوه حافظه های صنعتی DDR5، انتظار میرود به سرعت و با فاصله ی زیادی از رقبای خود سبقت بگیرد. تولید انبوه حافظه های صنعتی DDR5 با نسخه ی JEDEC 1.0 ، اجرای برنامه های صنعتی و پیشرفت برنامه های AloT ، سرور ها و مراکز داده ها که به محاسبات با سرعت بالا (HPC) نیاز دارند را تسریع می کند.

در حال حاضر تمام محصولات DDR5 موجود در بازار هنوز در سطح مهندسی توسعه بوده و انجمن فناوری JEDEC Solid state، به تازگی استاندارد های تولید انبوه DDR5 های Raw card division نسخه 1.0 را برای UDIMM,SODIMM,RDIMM  منتشر کرده است. بنابراین تولید انبوه DDR5  که منطبق با استاندارد JEDEC نسخه 1.0 است، رسما به عنوان نقطه عطف در مسیر طراحی محصول، تائید عملکرد و سیستم بوده و پایداری و اطمینان محصول را افزایش می دهد. همچنین این محصول با تعریف زمان بندی ماژول و سرعت انتقال منطبق با آخرین استاندارد  JEDEC 1.0 ، به منظور دستیابی به عملکردی بهینه، از تاخیر در دسترسی به داده ها جلوگیری می نماید.

شرکت اپیسر به منظور محافظت از پارامترهای کلیدی در SPD حافظه های صنعتی و جلوگیری از آسیب پذیری آنها از نوسانات غیر عادی منبع تغذیه، خطاهای انسانی و مشکلات طراحی مادربرد که پایداری یک سیستم صنعتی را تحت تاثیر میگذارد و باعث مشکلاتی در رویه های صحیح بوت می شود، از ارتقای جامع سری حافظه های صنعتی DDR5 با فناوری SPD Write protection استفاده کرده است که این امر خرابی ناشی از حذف یا تغییر SPD را به حداقل رسانده و یکی از چالش برانگیزترین نیازهای کاربران صنعتی را برآورده می کند.

شرکت اپیسر محصول DDR5 را در دسته بندی هایUDIMM,SODIMM,RDIMM,ECC UDIMM   و

ECC SODIM در ظرفیت های 8، 16 و 32 گیگابایت ارائه داده و این محصول علاوه بر پاسخگویی به نیازهای کاربردی5G , AloT و محاسبات لبه ای، از فناوری ارزش افزوده با قابلیت حفاظت از محیط زیست از جمله پوشش ضد سولفوراسیون، گلدفینگر 30 میکرونی و پوشش آندرفیل/کانفیدرمال استفاده کرده و اطمینان و دوام بیشتر و پشتیبانی از کاربری های صنعتی را فراهم می نماید.