به گزارش اکونا پرس،

مصطفی نظری، مدیر برنامه ریزی هلدینگ پتروپالایش اصفهان که به عنوان نماینده مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان در سومین اجلاس سراسری مدیران برتر و ارزش آفرین کشور در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما حضور یافت، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ایران اسلامی برای تحقق اهداف برنامه هفتم توسعه بیشتر از هر زمانی نیازمند ارزش آفرینی و مدیرانی با رویکرد ارزش آفرینی است. وی با بیان اینکه خلق ارزش پایدار مستلزم همدلی ارکان سازمان و همسویی با اهداف ارزش آفرین مدیرعالی است، افزود: هلدینگ پتروپالایش اصفهان با درایت مدیریت ارشد جناب آقای دکتر قدیری و توسعه رویکردهای سیستماتیک در مدیریت، پله های ترقی را تا افق ۱۴۰۵ طی خواهد نمود.

مدیر برنامه ریزی هلدینگ پتروپالایش اصفهان با بیان اینکه بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته تا افق ۱۴۰۵ پروژه هایی مانند پارک گوگردی ملاصدرا، اتصال شهرک انرژی به راه آهن سراسری و زیرساخت صادرات در بنادر جنوب بهره برداری خواهد شد، ادامه داد: همچنین در این بازه زمانی راه اندازی واحدهای RHU و RFCC به همت شرکت سهروردی صفاهان محقق خواهد شد.

وی با بیان اینکه در افق چشم انداز ۱۴۰۵ هلدینگ پتروپالایش اصفهان زنجیره ارزش نیمه همگون و غیرهمگون در شرکت مشعل پویا توسعه یافته، پتروشیمی اصفهان به یک شرکت مولد سود تبدیل شده و در زمینه صادرات و بازرگانی فرآورده های ویژه شرکت میرداماد صفه برترین شرکت منطقه شده، همچنین پارک شوینده ها با راه اندازی واحد الکل های چرب و LAB در شرکت اکسیر ایرانیان آماده بهره برداری خواهد بود.

نظری اضافه کرد: باید توجه داشت که در افق ۱۴۰۵ شرکت راهبر ترابر انرژی نیز یکی از موفق ترین شرکت ها در زمینه حمل و نقل و بازرگانی فرآورده های نفتی خواهد بود. وی تاکید کرد: همه این پیشرفتها با هدایت مدیریت ارشد و همسویی ارکان شرکت در دسترس خواهد بود. تحقق چهل مایلستون پیشرفت، در قالب بیش از ۴۵۰ پروژه تعریف شده، با هدایت مدیریت ارشد و همسویی ارکان سازمان و به یاری حق تعالی در دسترس خواهد بود.

IMG_20231211_17484300000-1-750x430