به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، سید محمد رضا میره ای، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم، از کمک فصلی یک خیر قمی برای پرداخت قبوض گاز مددجویان کمیته امداد استان قم خبر داد و گفت: خداوند 50 سال است که به این فرد نیک اندیش توفیق گره گشایی از مشکلات مردم را عنایت کرده است.

وی با اشاره به اینکه این خیّر در سالهای گذشته هزینه سوخت نفت نیازمندان را تأمین می کرد افزود: اکنون سالهاست که بخشی از هزینه قبوض گاز مددجویان کمیته امداد را به عهده گرفته است.

میره ای با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون سه مرحله برای این کار خیر کمک کرده است گفت: این خیّر قمی در آخرین کمک خود به کمیته امداد 900 میلیون ریال کمک کرده است.

وی افزود: این خیر نیکوکار که خواست نامش برده نشود هر سال قبل از عید نوروز کمک های قابل توجهی برای پوشاک نیازمندان انجام می دهد که بخش قابل توجه آن به مددجویان این نهاد اهدا می شود.

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد استان قم با تأکید بر اینکه مددجویان کمیته امداد از مشترکین پرمصرف نیستند خواستار کمک های بیشتر خیران برای تأمین هزینه آب و برق و گاز آنها شد و افزود: برای انجام این کار خیر، شماره کارتهای 6104337770116398 بانک ملت و 6037991199520952 بانک ملی با کد شناسه 934316 در نظر گرفته شده است که مردم و خیران گرامی می توانند وجوه نقدی خود را به این حسابها واریز کنند.