به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، در مراسم نخستین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج‌قاسم سلیمانی و فرماندهان جبهه مقاومت، از کتاب عکس «سردار سپیده» با حضور سرتیپ فلاح‌زاده معاون هماهنگی نیروی قدس سپاه، سردار شاهچراغی فرمانده سپاه علی‌بن ابی‌طالب(علیه‌السلام)، حاجی‌زاده رئیس ستاد کنگره شهدای قم و برخی دیگر از مسئولان استانی رونمایی شد.

این کتاب در دو فصل شامل تصاویری از تشییع و وداع مردم انقلابی قم با شهدای مدافع حرم و تشییع سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش در قم می‌باشد.

در این کتاب عکس، تلاش شده تا تصاویری از تمامی مراسم‌هایی که پس از خبر شهادت حاج قاسم سلیمانی برگزار شده تا مراسم روز تشییع پیکر پاک ایشان در قم به تصویر کشیده شود.

170 قطعه عکس اثر آقایان محمد اخلاقی، مهدی بخشی سورکی، سجاد حیات‌پور و محسن کرمعلی از وداع مردم قم با سردار دل‌ها و شهدای مدافع حرم در این کتاب چاپ شده است.

تصاویری از لحظه ورود پیکر پاک شهید حاج‌قاسم سلیمانی و دیگر هم‌رزمانش به سپاه علی‌بن‌ابی‌طالب (علیه‌السلام)، طواف گرد مضجع شریف کریمه اهل‌بیت(علیهم‌السلام)، تشییع کم‌نظیر مردم قم از ابتدای بلوار پیامبر اعظم(صل‌الله علیه و آله) تا مسجد مقدس جمکران در این کتاب دیده می‌شود.

از دیگر تصاویر این کتاب، عکس‌های اقامه نماز توسط رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی) بر پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای جبهه مقاومت است که برخی از آنان برای نخستین بار منتشر شده است.