به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قم، حجت‌الاسلام رحمت جمشیدپور در دیدار با شهرداران مناطق ۲ و ۶ و مسئول ناحیه یک منطقه ۶ به خاطر تلاش‌های بی شائبه و زحمات صادقانه در ایام بیماری کرونا و فضاسازی شهری در ایام محرم و صفر، اعیاد ماه ربیع الاول و ایام فاطمیه و نیز اولین سالروز شهادت سردار سلیمانی و شهدای مقاومت قدردانی کرد.

وی در این دیدارها با اشاره به به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه خدمت به قم فقط خدمت به یک شهر نیست؛ خدمت به کشور و آبروی کشور است اظهار کرد: به فرموده ایشان، قم پایگاه انقلاب اسلامی است و خدمت به زائران و مجاوران کریمه اهل بیت سلام الله علیها و امامزادگان واجب التعظیم که در قم مدفون هستند عبادت بزرگی محسوب می‌شود.

رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه دو شهرستان قم خاطرنشان کرد: فعالیت‌های شهرداری قم در امامزادگان و بقاع متبرکه به ویژه امامزادگان جعفر شهید ،شاه ابراهیم، عبدالله ابیض و سید معصوم علیهم السلام در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری تفسیر می‌شود.

وی ادامه داد: خدمت به شهر مقدس قم توفیق بزرگی است که با همکاری‌های خوب و تعامل سازنده بین مراکز افق امامزادگان ناحیه دو اوقاف و امورخیریه و مدیران ارزشی شهرداری، موجب ارتقاء خدمت‌رسانی به شهروندان و زائران شده است.