به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری تحلیلی جمکران، با مصادف شدن رحلت عالم مجاهد و فقیه عالیقدر علامه مصباح یزدی با ایام شهادت حضرت صدیقه اطهر سلام الله علیها، مدیریت خادمین مسجد مقدس جمکران، دوره آموزشی غیر حضوری را با محوریت کتاب های این عالم مجاهد برگزار می‌کند.

مسلم کاشانی زاده از برگزاری دوره آموزشی ضمن خدمت خادمان مسجد مقدس جمکران ویژه ایام فاطمیه و رحلت علامه مجاهد آیت الله مصباح یزدی خبر داد و اظهار کرد:در راستای دانش افزایی، رشد و تعالی خادمان این مکان مقدس، دو کتاب «جامی از زلال کوثر» و «پیش نیازهای مدیریت اسلامی» از تألیفات استاد گرانقدر مرحوم علامه مصباح یزدی به عنوان محتوای آموزشی غیرحضوری ویژه خادمان و مدیران مسجد مقدس جمکران در نظر گرفته شده است.

وی از برگزاری آزمون این دوره به صورت مجازی خبر داد و افزود: با توجه به شرایط به وجود آمده و محدودیت های کرونایی در برگزاری جلسات، تلاش شده است دوره های آموزشی خادمان به صورت غیرحضوری و مجازی برگزار شود.

مدیر خادمین مسجد مقدس جمکران با بیان لزوم توجه به گسترش امر آموزش و تربیت در این مکان مقدس، ابراز کرد: در برگزاری دوره های مجازی، سامانه آموزش مجازی در سایت مسجد مقدس جمکران در حال پیگیری و ایجاد است؛  همچنین  جهت سهولت دسترسی  خادمان به محتواهای آموزشی از دیگر فضاهای مجازی مانند پیام رسان های داخلی نیز استفاده می شود.

کاشانی زاده ادامه داد: دوره های آموزشی برای خادمان موظف و افتخاری بر دو پایه عمومی و تخصصی برگزار می شود که محتواهای آموزشی به صورت چند رسانه ای در حال تدوین است و به زودی در اختیار عزیزانی که در این مکان مقدس توفیق خدمت افتخاری را کسب کرده اند، قرار می گیرد.