به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله علیها، محمدرضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت با آیت‌الله سید محمد سعیدی تولیت آستان و نماینده ولی‌فقیه در استان قم دیدار و گفت‌وگو کرد.

قدیر طی سخنانی از حمایت‌های آیت‌الله سعیدی به‌ عنوان پشتیبان کادر بهداشت و درمان و صدور بیانیه در روز ۲۸ دی‌ماه برای دعوت مجدد مردم برای رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در روز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها تقدیر کرد و گفت: حرم مطهر مصوبات ستاد ملی کرونا را به خوبی اجرا می‌کند و در بازدید میدانی ۲ ساعته که در روز شهادت از حرم مطهر داشتم شاهد رعایت بیش از ۷۵ درصد زائران بودم.

وی با اشاره به برپایی نماز جمعه این هفته قم بیان کرد: بر اساس گزارشات کارشناسان بهداشت و درمان مستقر در نماز جمعه بیش از ۸۰ درصد مردم به صورت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کردند که باید از تمام نماز گزاران و مردم مومن و متدین قم تشکر کرد.

همچنین رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم در ادامه نسبت به برخی اظهار نظرها در خصوص قم و مردم قم ابراز تاسف کرد.

در ادامه آیت‌الله سعیدی، ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را تسلیت گفت و از زحمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم و کادر درمان استان در ایام کرونا تقدیر کرد و نسبت برخی از اظهار نظرها در خصوص قم و مردم قم در چند روز گذشته تذکراتی را ارائه کرد.