به گزارش اکونا پرس،

به نقل از ایثار واحد استان قم، تعامل، هم افزایی، اطلاع رسانی، ارایه برنامه ها، طرح موضوعات مربوط به ایثارگران و ارایه پشنهادات و راهکارها، تقویت ارتباط تشکل ها از اهداف برگزاری این نشست هاست.

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم در این جلسه گفت: ایثارگران همواره در خط مقدم حفظ و صیانت  از ارزشها قرار دارند و وظیفه ایشان همواره سنگین تر از سایر اقشار جامعه است.

حجت الاسلام غلامرضا ناظمی افزود: تشکل های ایثارگرای در این بین از تاثیر گذاری بیشتری برخوردارند و از زمان تشکیل تا کنون در مسیر نشر فرهنگ ایثار و شهادت منشا اثر بوده اند.

وی با تاکید بر برگزاری جلسات ماهانه تشکل های استان تاکید کرد: استمرار این جلسات موجب تعامل، هم افزایی، تبادل تجربیات، استفاده از ظرفیت های تشکل ها در مسیر خدمت به جامعه ایثارگر است. 

حجت الاسلام ناظمی اضافه کرد: هم اکنون در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی هستیم و نقش تشکل های ایثارگری در بزرگداشت این ایام نقش تاثیر گذاری است، تشکل ها با ارایه برنامه های متنوع و نوآورانه می توانند در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام های موثری بردارند.

در ادامه اعضای تشکل ها به ارایه نظرات و پیشنهادات در حوزه تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پرداختند.

 این جلسه با حضور مسئولان تشکل دعای سمات والدین شهدا، قمر بنی هاشم(ع)، آزادگان، کانون زندانیان سیاسی مسلمان قبل از انقلاب، فرهنگ و عقلانیت، راویان ایثار، مجمع طلاب شاهد و ایثارگر و معاون فرهنگی و رئیس اداره آموزش، نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر برگزار شد.