به گزارش اکونا پرس،

 مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهربا اشاره به پیش‌رو بودن ایام‌الله دهه فجر و با تبریک چهل‌و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: در این ایام پربرکت برنامه‌های مهمی برای افتتاح و آغاز عملیات اجرایی در حوزه آب و فاضلاب طراحی شده است.

حمزه‌پور از افتتاح ۷ پروژه در حوزه آبرسانی و فاضلاب در شهرها و روستاها در ایام دهه فجر در استان بوشهر خبرداد وگفت: در مجموع در ایام‌الله دهه فجر ۷ پروژه آبرسانی و شبکه‌ جمع‌آوری فاضلاب با سرمایه‌گذاری ۲۴۹ میلیارد ریال در استان بوشهر افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

حمزه‌پور بیان کرد: در این راستا سیستم برق اضطراری تاسیسات آبرسانی شهید ماهینی بوشهر با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال شامل ۲ دستگاه دیزل ژنراتور با توان ۱.۵ مگاوات راه‌اندازی می‌شود که نقش مهمی در جلوگیری از وقفه در آبرسانی در هنگام بروز مشکلات دارد.

وی، با اشاره به حفر و تجهیز ۲ حلقه چاه آب در شهرستان دشتی تصریح کرد: در ایام دهه فجر ۲ حلقه چاه آب در شهرکاکی شهرستان دشتی با اعتبار ۶.۵ میلیارد ریال و یک حلقه چاه آب در روستای بهارستان جم با سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیون ریال افتتاح و وارد مدار بهره‌برداری می‌شود که نقش مهمی در جبران کمبود مشکلات آبرسانی این منطقه دارد.

حمزه‌پور، افتتاح طرح‌های تصفیه‌ آب در روستاهای بهرحاج نوشاد و بابا مبارکی در شهرستان جم را از دیگر طرح‌ها دانست و گفت: در همین راستا طرح تصفیه آب روستای عربی شهرستان دشتی وارد مدار بهره‌برداری می‌شود که برای اجرای طرح‌های تصفیه‌ آب در روستاهای یاد شده ۲۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری شد.