به گزارش اکونا پرس،

به نقل از ایثار واحد استان قم، دکتر احمد امیرآبادی فراهانی در دیدار با خانواده معظم شهید مدافع حرم گفت: مدافعان حرم مدافعان حریم اهل بیت (ع) و مدافعان اسلام راستین بودند که تا پای جان در مقابل دشمنان اسلام ایستادند و از اسلام و سرزمین های اسلامی دفاع کردند.

وی ادامه داد: شهدای مدافع حرم مردانی بی ادعا بودند که با روحیه ایثار و شهادت و با غیرت دینی با پرچم فاطمیون و زینبیون به پیکار با دشمنان برخاستند و در غربت به شهادت رسیدند تا نام اسلام جاودان بماند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم نیز در این دیدار ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم گفت: شهدا با تاسی به مکتب سید و سالار شهیدان پا در میدان عرصه نبرد حق علیه باطل گذاشته و از اسلام ناب محمدی (ص) تا پای جان دفاع کردند، این دفاع مرز نمی شناسد و دلهای مشتاق را به خود جذب می کند.

حجت الاسلام حسن هنرمند افزود: ترویج این فرهنگ بین جوانان مسلمان به برکت انقلاب اسلامی صورت گرفت انقلابی که چهار دهه با ولایت مداری، بصیرت و روحیه ایثار در برابر دشمنان ایستادگی کرده و امید مستضعفان و آزادگان جهان است.

وی ادامه داد: شهدای مدافع حرم مایه عزت، اقتدار و افتخار اسلام و مسلمین هستند و شهادت بالاترین مزد این جهاد فی سبیل الله است.

همچنین نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران، رئیس منطقه یک بنیاد و دیگر خادمان شهدا با حضور بر سر مزار شهید گمنام در منطقه پردیسان ضمن گلباران و عطر افشانی به مقام والای شهدا ادای احترام کرد.