به گزارش اکونا پرس،

بمناسبت وفات ام البنین ، مادر علمدار کربلا، مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان با همراهی مهدی کعبی ریاست بنیادشهید و امور ایثارگران پاکدشت با همسر شهید ولی الله قمی، والدین شهید مرادی و مادر ۳ شهید مظفر دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار های جداگانه، علی علیمحمدی معاون اداری مالی و برنامه ریزی فرماندار و حسین شیرازی معاون سیاسی انتظامی، مهدی یوسفی جمارانی را همراهی کردند.

یوسفی جمارانی با تاکید بر اصل حفظ فرهنگ ایثارو شهادت و گام برداشتن و برنامه ریزی مدون بر ترویج این فرهنگ مهم گفت: اگر امروز گفته می شود که امنیت و ارامش را مدیون شهدا هستیم یک واقعیت است.

وی افزود: حفظ و نگهداری انقلاب به ظاهر بردوش ما است اما این خون شهداست که درخت انقلاب را آبیاری نمود و صبر خانواده شهدا تضمین اقتدار امروز است.

فرماندار پاکدشت در انتها ضمن تقدیر از ریاست بنیادشهید و پیگیری مجدانه وی برای رفع مشکلات خانواده شهدا و جانبازان افزود: درست است که گرفتار کار و زندگی روزمره خود هستیم اما با یک تماس و یا دیدار می توانیم قدردانی خود را به خانواده معظم شهدا و جانبازان بیان کنیم زیرا آنها هیچگاه از ما توقعی نداشته و نخواهند داشت.

در این دیدار بشیری با اشاره به وصیت نامه شهدا و اهمیت ترویج آن افزود: وصیت نامه شهدا را باید به دقت مطالعه کرد.

وی افزود: زندگی تجملاتی امروز با خواسته های شهدا متمایز است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی افزود: خواسته های شهدا را به دقت مطالعه و آنها را سرمشق زندگی خود کنیم، این مسیر سعادت واقعی است.

f45d5fa4-a822-40b2-93ac-e7ae08452799