به گزارش اکونا پرس،

 علیرضا نصر اصفهانی در صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان و همزمان با تقدیم لایحه بودجه 1400 از سوی شهردار اصفهان به شورای شهر، با اشاره به اینکه در حوزه برنامه ریزی شهرداری اصفهان کار بزرگی انجام داده است، اظهار کرد: برای تدوین بودجه 1400 جلسات متعدد شبانه روزی برگزار شده است و تلاش شده  تا بودجه منطبق بر واقعیت تنظیم شود.

وی ادامه داد: یکی از انتظارات از بودجه 1400 افزایش نسبت عمرانی به جاری است و سهم بودجه جاری باید کاهش یابد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه اولویت های شهر اصفهان باید در بودجه 1400 لحاظ شود، اظهار کرد: فضای جلب مشارکت مورد نظر مدیریت شهری اصفهان بوده است و امیدواریم بودجه سال آینده برای مشارکت بیشتر تدوین شود.

وی با بیان اینکه بودجه باید از شفافیت لازم برخوردار باشد، گفت: بودجه 1400 شهرداری اصفهان بعد از تصویب باید قابلیت انتشار برای عموم مردم را داشته باشد تا شهروندان متوجه شوند چه اتفاقاتی در شهر رخ خواهد داد.

نصر اصفهانی افزود: در سه سال اخیر صرفه جویی در هزینه ها در شهرداری اصفهان و در لوایح بودجه لحاظ شده است که امیدواریم سال آینده نیز این مهم رقم بخورد.

وی یکی از برجستگی های بودجه در سال های اخیر را افزایش امور رفاهی کارکنان و کارگران شهرداری عنوان کرد و افزود: امیدواریم این موضوع برای افزایش خدمت رسانی کارکنان به مردم در بودجه 1400 هم در نظر گرفته شود.

گفتنی است، صبح امروز شهرداری اصفهان لایحه بودجه هشت هزار و 650 میلیارد تومانی شهرداری اصفهان را برای تصویب به شورای اسلامی شهر اصفهان تقدیم کرد. بودجه 1400 اولین بودجه در برنامه 1405 اصفهان است./محسن راعی

34d8eeb5-2321-4850-968a-7e746a39c67e