به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، روح‌الله کریمی رئیس اداره فرهنگی و کتاب اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در این خصوص گفت: با آغاز ثبت‌نام طرح زمستانه کتاب ۹۹ از یکشنبه ۲۶ بهمن، همه کتابفروشی‌های کشور می‌توانند تا روز سه‌شنبه ۵ اسفند با مراجعه به سامانه اینترنتی tarh.ketab.ir نسبت به ثبت‌نام در طرح زمستانه کتاب ۱۳۹۹ اقدام کنند.

وی تاکید کرد: سقف خرید برای هر خریدار در طرح زمستانه کتاب۹۹، همچون طرح پاییزه ۲۰۰هزار تومان است و خریداران می‌توانند از ۲۵ درصد یارانه خرید کتاب در این طرح بهره‌مند شوند.

کریمی خاطرنشان ساخت: کتابفروشی‌های عضو طرح‌های قبلی خانه کتاب و ادبیات ایران، برای تایید شرکت در طرح زمستانه کتاب۹۹ نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود شرایط شرکت در طرح را تایید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

وی در پایان گفت: استان قم در طرح پائیزه کتاب، با حضور 70 کتابفروشی، رتبه چهارم کشور در میزان مشارکت کتابفروشی‌ها را به دست آورده بود و امیدواریم در طرح زمستانه با مشارکت جمع بیشتری از این عزیزان، همچنین استقبال گسترده‌تر علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی مواجه باشیم.