به گزارش اکونا پرس،

به نقل از خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، در این نشست که با حضور سرهنگ موحد جانشین فرمانده سپاه استان قم و منعم مدیرکل ورزش وجوانان در تالار نخلستان سپاه استان برگزار شد، هر یک از هیئت‌های ورزشی بسیج گزارشی از روند فعالیت‌ها و اقدامات خود در سال ۱۳۹۹ ارائه کردند.

سرهنگ موحد جانشین فرمانده سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) هماهنگی و همکاری با هیئت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان جهت بالا بردن سطح آمادگی جسمانی پایوران و بسیجیان استان را از اهداف برگزاری این جلسات قلمداد کرد و بر تعامل با ارگان‌ها و نهاد‌های استان تاکید نمود.

رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از سپاه امام علی بن ابیطالب (ع) در حوزه ورزش همگانی اظهار داشت: با شیوع ویروس کرونا اقداماتی که سپاه در مقابله با آن انجام داده از جمله تهیه بسته‌های کمک مومنانه و معیشتی به همت سازمان بسیج ورزشکاران در خور تقدیر هست و این روحیه همدلی و اتحاد را باید توسعه داد.

وی در ادامه به حضور بسیج در ورزش اشاره کرد و بیان نمود که روحیه بسیجی می‌تواند در امر ورزش بسیار مفید و موثر باشد.

منعم با بیان آنکه امسال تعداد ۱۶۰۰ عنوان انفرادی ۱۱۲ عنوان فراملی ۸۰ میزبانی رخداد‌های کشوری و ۹۰ تیم در لیگ‌های کشوری حضور داشتند؛ به موضوع توسعه ورزش همگانی اشاره کرد و گفت: ۲۱ درصد از مردم قم در پایان سال ۹۹ مشغول به فعالیت‌های ورزشی بودند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در پایان از تعامل سازنده سه نهاد اداره کل ورزش و جوانان استان؛ سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم و سپاه استان در راستای برگزاری برنامه‌های ورزشی تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است مرکز تربیت بدنی سپاه استان قم نسبت به راه اندازی ۲۱ هیئت ورزشی در سال ۹۹ اقدام نموده که هر یک تعامل خوب و سازنده‌ای با هیئت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قم دارند