به گزارش اکونا پرس،

به نقل از سرهنگ محمود داودآبادی در حاشیه برگزاری مراسم تکریم دو هزار کارگر ساختمانی استان قم که در مصلی قدس برگزار شد با اشاره به اینکه با ادامه یافتن شیوع ویروس کرونا و ایجاد مشکلاتی معیشتی برای افراد کم بضاعت و اقشار محروم جامعه رزمایش های کمک مومنانه به شکل های مختلف توسط خیرین و گرو ه های جهادی در حال اجراست، اظهار کرد: با مشورتی که با مسئولین مجمع خیرین سلامت استان داشتیم برآن شدیم کارگران ساختمانی که ابتدای صبح برای کسب روزی حلال در برخی میادین تجمع می کنند، را جمع کرده و مراسم تکریمی برای آنان برگزار کنیم.

وی ادامه داد: برای برنامه امروز بالغ بر دو هزار کارگر ساختمانی از 9 میدان شهر با اتوبوس به مصلی قدس منتقل شدند و نکته جالب این بود که این افراد را بدون اطلاع قبلی از برگزاری مراسم و به بهانه کار سر پروژه سوار اتوبوس ها کرده و به مصلی قم منتقل کردیم.  

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان قم افزود: سخنرانی دکتر سرمست استاندار قم، حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد و مولودی خوانی از بخش های برنامه امروز بود که با مشارکت خوبی صورت گرفت.

داودآبادی با اشاره به اینکه در این برنامه دو میلیون ریال بن خرید کالا از فروشگاه جانبازان به هر نفر اهدا شد، خاطرنشان کرد: همکاری خوبی بین مجمع خیرین سلامت و قرارگاه پیشرفت و آبادانی و بسیج سازندگی استان قم برای برگزاری این مراسم شکل گرفت که جای تقدیر دارد.